This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: VTC Rules

VTC Noteikumi


Last update: 11 Nov 2020 23:36 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1109Sekojošie noteikumi ir jāievēro kā VTC vadītājam, tā to biedriem, kuri reģistrējušies Mūsu mājaslapā.

Saturs

§1 - Noteikumi, kuriem jāseko visiem VTC biedriem

§2 - VTC pasākumu noteikumi

§3 - VTC profili

§1 - Noteikumi, kuriem jāseko visiem VTC biedriem

§1.1 - Seko visiem oficiāliem TruckersMP noteikumiem

Kā VTC biedram, Jums ir jāseko visiem oficiālajiem TruckersMP noteikumiem, kuri arī nav limitēti:

  • Iekšējās politikas noteikumi

  • Spēles-saistīti noteikumi

  • Save editing noteikumi

Visi TruckersMP noteikumi atrodami šeit: https://truckersmp.com/rules

§1.2 - VTC biedriem jāciena citi spēlētāji

Neatkarīgi no VTC kuru pārstāvat, pret citiem jāizturās ar cieņu un nekādu apvainojumu apmaiņa nav pieļaujama.

Ja kāds apvaino Tevi vai Tavu VTC, neatriebjaties un neizmantojat aizskarošus vārdus. Tā vietā, izmantojiet nosūdzēšanas sistēmu un nosūdziet vainīgo.

§1.3 - Jāseko visiem ceļu satiksmes noteikumiem

Jūs nedrīkstat pārkāpt noteikumu, piemēram, ceļu bloķēšana vai apsteigšana, lai vien spētu noturēties kopā ar savu VTC vai tā apvidū.

Ja esat atdalījies no sava VTC pasākuma vai izbrauciena laikā, Jums ir jāievēro visi noteikumi jebkurā gadījumā.

Piemēram, ja starp Tevi un Tavu VTC ir cits transportlīdzeklis, un ja Tu plāno viņiem pievienoties atpakaļ, Tev japārliecinās ka:

  • Ir droši apdzīt
  • Pēc apdzīšanas ir pietiekama vieta, lai ierindotos atpakaļ
  • Tiek sekots visiem noteikumiem, lai neietekmētu citus ceļu lietotājus

§2 - VTC pasākumu noteikumi

§2.1 - Neatbilstoša Konvoja Pārraudzīšana / Transportl. Ļaunprātīga Izmantošana

Konvoja vadītājiem nav atļauts samazināt ātrumu, bloķēt vai kontrolēt satiksmi, vai uzvesties kā moderatoram. Jums nav atļauts vest konvoju tīši izteikti pārpildītās teritorijās. Tas var iekļaut (bet nav liminēts) Calais, Duisburg, Calais-Duisburg ceļš vai apkārtējā teritorija.

§2.2 - VTC Pasākumi nedrīkst ietekmēt apkārtējos

Organizējot un uzturot VTC pasākumus, piemēram konvojus, nedrīkst pakļaut citus riskam un traucēt citu darbībai.

Ja VTC sadalās izbrauciena laikā, neatkarīgi braucēji drīkst pievienoties atpakaļ (ņemot vērā ka tiek ievēroti visi noteikumi) vai arī VTC drīkst apstāties un sagaidīt pārējos (ja vien tas ir droši un iekļaujās noteikumos).

§2.3 - VTC statuss nesniedz nekādus labumus

Uzturēt pasākumu serverī nesniedz jebkādu priekšroku pār citiem spēlētājiem, visi ir vienlīdzīgi esošajā situācijā.

Pārliecināties ka sekojat visiem noteikumiem un dodiet ceļu citiem spēlētājiem kad nepieciešams (piemēram, ceļa zīme dodiet ceļu vai apļa-veida kustība)

§2.4 - Konvoja kustībai jābūt drošai

Piemēram, ja kāds vēlās apdzīt Jūsu konvoju, tad Jūs nedrīkstat to traucēt un Jums ir jārada labvēlīgi apstākļi manevra veikšanai - sniedziet pietiekami daudz vietu apdzīšanas manevram, lai spēlētājs spētu visu laicīgi veikt bez lieka riska radīšanas.

§3 - VTC profili

§3.1 - Veidojiet VTC tikai tad, kad Jums tāds ir

Ja Jums nav savs VTC, vai Jums nav tieša vēlme to veidot, Jums nav atļauja veidot VTC Mūsu sistēmā.

§3.2 - Pārliecinieties par VTC informāciju & atbilstību bildēm, kas tiek publicētas

Visas informācijas sadaļas (kas nav limitētas ar; informācija, noteikumi un prasības) & bildes nedrīkst iekļaut aizvainojoša rakstura saturu. Tas iekļauj, bet nav limitēts ar rasismu, diskrimināciju, apspriešana/izspaušana (izteikta) attiecībā uz politiku, nelegālas vai nelikumīgas darbības. Rupjības arī nav atļautas jebkādā veida saturā, nedz tekstveida nedz bildēs. Visām bildēm jābūt DDS satura (drošas darba skatīšanai).

Jūsu VTC sauklim jābūt līdzīgam Jūsu VTC nosaukumam (Tikai Apstiprinātie VTC).

§3.3 - VTC īpašniekam ir tik pat daudz tiesību kā regulāram spēlētājam

VTC īpašniekiem ir jābūt vienisprātis ar TruckersMP noteikumiem. It īpaši tiem jāseko šiem noteikumiem: Attēlot citus lietotājus, administrācijas biedrus, politiskus personāžus, varas iestādes, vadītājus un jebkādas autoritātes vai uzvesties jebkādī būt pārākam pār citiem. Tas var tikt attēlots caur braukšanas stilu, balss ziņas izmantošanas veids, profila bilde, Jūsu numurzīmes salonā/uz transporta, lietotājvārds un/vai iniciāļi pirms tā. Profila bildēm, lietotājvārdiem un spēles iniciāļiem jābūt atbilstošiem un nedrīkst saturēt jebkāda veida aizskarošu saturu.

§3.4 - Ārējās hipersaites

Jebkāda veida ārējās hipersaites, kas pievienotas Jūsu profilam, nedrīkst saturēt neatļautu saturu vai jebkādi bojāt cita lietotāja pieredzi. Šis aizskarošais saturs var saturēt, bet nav limitēts ar: jebkādas atsauces saistītas ar narkotikām, citas nelegālas vielas, pornogrāfisks vai seksuāls tipa saturs, jebkāds cits nelegāls saturs.

§3.5 - Aizliegts kopēt citus VTC

Neveidojiet VTC ar ideju kopēt cita veidotāja saturu. VTC, kuru izveidojat, jābūtu Jūsu paša.

§3.6 - Bildēm jābūt Jūsu

Jums japārliecinās ja jebkādas bildes publicētas zem Jūsu VTC ir jābūt Jūsu veidotas bez jebkādu autortiesību pārkāpšanas.

§3.7 - Neatbilstoša reklamēšana

Jums nav atļauts publicēt reklāmas saistītas ar pasākumiem, citām straumēšanām... kuras nav saistītas ar TruckersMP, Euro Truck Simulator 2 vai American Truck Simulator. Šis attiecināms arī uz Jūsu VTC profilu kā arī VTC profila datiem.