BUJ & INFO saistībā ar liegumiem, sūdzībām, anketām, izraidījumiem un GMM Feedback anketām


Last update: 08 Mar 2021 12:07 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1112Saturs

 1. Liegumi
 2. Sūdzības
 3. Anketas
 4. Izraidījumi (Kicks)
 5. GMM Feedback Anketas

Šis raksts sedz visu, kas saistīts ar Game Moderation. Lūdzam izlasīt visu saturu pirms izvirzat savus jautājumus.


1. Jautājumi, kas saistīti ar liegumiem

Ja es kļūstu par Patron biedru, vai Jūs noņemsiet vai atvieglosiet manu liegumu, vai izsniegsiet jebkādas priekšrocības?
Nē. Atbalstīt TMP ir katra spēlētāja izvēle, tas ir brīvprātīgs pasākums. Mēs nespiežam spēlētājus Mūs atbalstīt. Priekšrocības ir minētas šeit. Tikai tādēļ ka atbalstat TruckersMP nenozīmē ka pret Jums attiektos citādi.

Vai Jūs izdzēšat liegumus no vēstures? Piemēram, pēc gada?
Nē, liegumi paliek profila vēsturē. Liegumi, kas beigušies pirms gada vairs netiek ņemti vērā, un no liegumu vēstures viņi arī netiek dzēsti. Tie tikai tiek dzēsti retos izņēmumos. Tos iekļauj, bet nav limitēti:

 • Lieguma pierādījumi nav pieejami (ņemiet vērā ka pierādījumiem jābūt pieejamiem lieguma sniegto laiku, pluss trīsdesmit dienas).
 • Liegums izsniegts kļūdaini (biežāk atzīmēts kā @BANBYMISTAKE)
 • Liegums izsniegts kļūdaini līdz ar GMM pārskatīšanu.

Ja esmu saņēmis liegumu, kurš derīgs mūžīgi, vai man būs iespēja joprojām spēlēt?
Mūžīgi liegumi ir mūžīgi. Spēlētājiem ir 5 iespējas labot savas kļūdas, un Mēs nespējam visiem dot neskaitāmas iespējas. Noteikums §2.8 skaidri paskaidro procesu. Pat pēc 10 gadiem, mūžīgais liegums būs spēkā.

Esmu saņēmis liegumu, bet tam nav pierādījumu. Ko lai es iesāku?
Ja esat saņēmis liegumu spēlē, tas var aizņemt laiku līdz administrācijas biedrs augšupielādē pierādījumus. Ja vēlaties to apskatīt, publicējiet anketu savam liegumam un pieprasiet pierādījumus no administrācijas biedra, kurš izsniedza liegumu.

Vai es drīkstu kontaktēties ar administrācijas biedru Discord vai jebkur citur saistībā ar savu liegumu?
Nē, tas nav atļauts un par to var sanākt papildus problēmas. Anketas, kuras sūtītas caur neparedzēto lietotni, tiks ignorētas. Mēs lūdzam spēlētājus publicēt lieguma anketu gadījumā, ja uzskata liegumu par nepatiesu. Mēs uzsveram nepieciešamību publicēt liegumu anketas korekti. Jūs to spējat panākt, izmantojot ban appeal system, izvēlotos lieguma tipu, un klikšķinot “Appeal your ban.” Papildus informācijai kā korekti anulēt savu liegumu, sekojiet šim rakstam šeit.

Mans liegums jau ir beidzies, bet tas joprojām ir aktīvs? Ko man iesākt?
Ja Jūs dzīvojat citā laika zonā un neesat to nomainījis uzstādījumos, tad tas būtu pirmais darbības solis. Atkarībā no Jūsu laika zonas, lieguma iztecēšanas laiks var atšķirties. Lai to mainītu, dodieties uz Settings > Site Settings un tad nomainiet laika zona, atkārībā no Jūsu atrašanās vietas.

Kādēļ mans liegums ir tik ilgs?
Mēs pārskatām ETS2 un ATS kā simulāciju spēles un tas atspoguļojās mūsu liegumu struktūrā. Tīšprātīgas darbības rezultēsies ilgākos liegumos nekā incidenti, kas ir netīši vai neplānoti. Katru starpgadījumu pārskatām “kā tas noticis” un katrs cits gadījums neatšķirās. Tas nozīmē ka liegumu ilgumi var atšķirties un atšķirsies, ņemot vērā iemeslu un GM, kas atbildīgs par lieguma izsniegšanu, bet tomēr katra pārstāvja noteikums ir sekot līdzi pamatlīnijām.

Noteikumu pārkāpumi, kas var garantēt ilgāku lieguma laiku, bet nav limitēti:

 • Rasistiski, homofobiski izteicieni.
 • Vardarbīga rakstura teksta/bilžu publicēšana.
 • Tīšprātīga noteikumu pārkāpšana.
 • Pakļaut citus spēlētājus nepamatotam riskam..
 • Pārgalvīga braukšana starp Calais un Duisburg, pakļaujot citus nepamatotam riskam uz šī minētā posma.

Mans brālis/māsa/kaķis izmantoja manu datoru. Ko lai iesāku?
Noteikums §1.1 min to ka esat atbildīgs par savu profilu. Jebkura profila īpašnieks ir atbildīgs par tā drošību. Neatkarīgi no personas, kura tajā momentā izmantoja Jūsu profilu, neatbrīvo no atbildības un soda.

Kādēļ Jūs izsniedzat liegumu spēlētājiem nevis tos pabrīdināt vispirms?
Noteikumi skaidri un gaiši paskaidro TruckersMP vadlīnijas un tieši paskaidro kas ir un kas nav atļauts. Mēs iedrošinam visus spēlētājus pārskatīt TruckersMP noteikumus, lai tos labāk izprastu, tādējādi radot labāku vidi kā sev, tā citiem. Līdz spēlētājs piekrīt TruckersMP noteikumiem, Privātuma Politikai un Pakalpojuma Noteikumi, tiek paredzēts ka lietotājs saprot visus nosacījumus.

Esmu saņēmis liegumu saistībā ar savu in-game tag/save editing. Ko lai iesāku?
Ja esat saņēmis liegumu no iemesliem, kas augstāk minēti, lūdzu sekojiet instrukcijai zemāk, atkarībā no iemesla. Visticamāk, liegums tiks noņemts, ja šis ir pirmais, otrais vai trešais atgadījums, bet ja šis ir Jūsu ceturtais vai piektais liegums, tad liegums netiks anulēts. Tie ir strikti vienu mēnesi un mūžīgi.

In-game tag

Ja vēlaties izlaist instrukciju, sekojiet šim video kuru taisījis viens no Mūsu Game Moderator Trainer.

 • Startējiet multiplayer un klikšķiniet "zobratu" ikonu autorizācijas lapā, monitora kreisajā augšējā stūrī;
 • Atveriet multiplayer uzstādījumus;
 • General tab izvelnē, nomainiet savu tag;
 • Uzņemiet bildi ar nomainīto tag;
 • Augšupielādējiet bildi kā, piemēram, Imgur (http://imgur.com/ ), Resmim (https://resmim.net/ ), Lightshot/Prntscr (https://prnt.sc/ );
 • Līdz tas ir darīts, publicējiet lieguma anketu ŠEIT ar pietiekamiem pierādījumiem un pievienojiet tekstu kā "Esmu mainījis savu in-game tag, lūdzu anulējiet manu liegumu."

Save editing

 • Startējiet spēli single-player iestatījumā un dodieties uz savu smago/piekabi;
 • Noņemiet nepieļaujamos aksesuārus vai arī alternatīvi, pievienojot trūkstošos;
 • Uzņemiet vismaz trīs bildes no sava transporta, uzrādot 1) priekšpusi, 2) aizmugurpuse, un 3) sānus;
 • Augšupielādējiet bildes lapās kā Imgur (http://imgur.com/ ), Resmim (https://resmim.net/ ), Lightshot/Prntscr (https://prnt.sc/ );
 • Līdz izpildīts, publicējiet savu anketu ŠEIT ar pietiekamiem pierādījumiem.

2. Sūdzību saistītie jautājumi

Esmu saņēmis liegumu no report sistēmas. Ko lai iesāku?
Mēs paredzam visiem sekot nosūdzēšanas noteikumiem, un jebkāda noteikumu pārkāpšana var rezultēties īslaicīgā vai mūžīgā liegumā no nosūdzēšanas sistēmas. Ja vēlaties uzzināt lieguma iemeslu un tā ilgumu, publicējiet anketu Feedback Ticket sistēmā, kas vērsta Game Moderation Management pārstāvjiem.

Sekojošās darbības var izvērsties liegumā no nosūdzēšanas sistēmas. Tās ir, bet nav limitētas:

 • Pierādījumu dzēšana tieši pirms vai esošajā momentā pirms pieprasīšanas.
 • Pierādījumu dzēšana līdz ar spēlētāja pieprasījumu.
 • Nosūdzēt citu spēlētāju ar nepatiesiem pierādījumiem. Šāda darbība var rezultēties mūža liegumā bez iespējas to anulēt.
 • Nosūdzēt citus spēlētājus, kuri izmanto esošajā momentā (Kamera 0).
 • Spēlētāja nosūdzēšana ar tiem pašiem pierādījumiem vairāk kā vienu reizi.

Kas notiks ja nosūdzēšu spēlētājus no spēles teritorijām, kas bieži ir pārpildītas?
Ja izmantojat Calais-Duisburg ceļu, lai vien kādu nosūdzētu, Jūs riskējat paši zaudēt savas nosūdzēšanas privilēģijas. Spēles jēga ir izbaudīt jebkuru no piedāvātajiem ceļiem, nevis bezjēdzīgi kursēt pārpildītos maršrutus, lai atrastu kādu vaininieku, tādējādi nosūdzot to. Spēlētāji, kuri tiešprātīgi šo veic, rada liekas problēmas citiem un sev.

§1.3 - Piemēslošanas vai ļaunprātīga izmantošana

Izmantot jebkuru no nosūdzēšanas vai komunikācijas sistēmām TruckersMP, kuri ir šīs kopienas pakalpojumi, ļaunprātīgi vai ar tīšu nolūku, tam neparadzēti un nepamatoti. Tas var iekļaut, bet nav limitēts ar to piemēslošanu, lietotāju nosūdzēšana atkārtoti, sistēmas nepamatota lietošana vairākkārtīgi. Tas var iekļaut, bet nav limitēts ar in-game saraksti, CB radio, taures nepareiza izmantošana, Mūsu forums, atbalsta biļetes, atsauksmju biļetes, anketas un sūdzības.

§1.4 - Lietotāju nosūdzēšana
Jebkura noteikumu pārkāpšana var beigties ar īslaicīgu vai mūžīgu liegumu no web nosūdzēšanas sistēmas.

Sistēmas piemēslošana ar bezjēdzīgām sūdzībām, sūdzības par atkārtotu freecam lietošanu (Cam 0) lai ierakstītu jebkāda veida saturu.

Mana sūdzība ir derīga, bet to noraidīja. Ko lai iesāku?
Sekojošais raksts paskaidro ko iesākt. Pārliecināties par to aizpildi iepriekš.


3. Anketu saistīti jautājumi un informācija

Lietotājs ir atbildīgs par savu profilu, neatkarīgi kurš kurā momentā to būtu izmantojis. Iztiksim bez pirkstu rādīšanas - "Viņi manī avarēja", “Mans brālis to izdarīja kamēr biju prom”, "Mana pele/klaviatūra beidza strādāt" netiks pieņemti kā attaisnojumi. Mēs labāk pieņemam patiesību un spēlētāju vainu atzīt savu vainu esošajā situācijā.

Ņemiet vērā ka administrācijas nolamāšana, citu vainošana, strīdēšanās ka nepiekrītat ar noteikumiem, rezultēsies neveiksmīgā lieguma anketā. Mūsu administrācijas vainošana, aizskaršana ir pret Mūsu noteikumiem un netiks tolerēta. Tas var rezultēties lieguma pagarināšanā. Ļaunprātīga lieguma sistēmas izmantošana var rezultēties tā pagarinšanā, vai anketas sistēmas pieejas liegšanu. Kā arī, lieguma noraidīšana bez iepriekšēja paskaidrojuma.

Esmu publicējis lieguma anketu stundām atpakaļ, bet nav atbildes. Ko lai iesāku?
Tas var aizņemt laiku Jūsu anketas izskatīšanai. Ņemiet vērā ka dienā saņemam daudzas anketas, kas aizņem daudz laika. Sistēmas piemēslošana neatrisinās šo problēmu, vien pagarinās.

Mana lieguma anketa ir pieņemta, bet liegums ir joprojām ir redzams profilā. Kādēļ?
Pat ja Jūsu anketa ir pieņemta, liegums no profila nezudīs. Ja vien liegums izsniegts netīši, liegumi par save editing, nepiemērotiem tags un līdzīgiem iemesliem, tie paliks Jūsu profilā. Mēs tos nedzēšam.

Kas notiek ja sadusmojos un nolamāju administrācijas biedru?
Citējot; “Ņemiet vērā ka administrācijas nolamāšana, citu vainošana, strīdēšanās ka nepiekrītat ar noteikumiem, rezultēsies neveiksmīgā lieguma anketā. Mūsu administrācijas vainošana, aizskaršana ir pret Mūsu noteikumiem un netiks tolerēta. Tas var rezultēties lieguma pagarināšanā.

Vai varu publicēt lieguma anketu, atvainoties, un lūgt lieguma ilguma mazināšanu?
Kaut spējat anulēt savu liegumu, to nevajadzētu veikt šādi. Lieguma sistēma tiek izmantota, lai pierādītu savu nevainību noteikumu pārkāpšanā. Administrācijas biedri nemazinās lieguma ilgumu. Kaut atvainošanās ir pareizais solis, tas nekādīgi nepalīdzēs.

Esmu jau kādu laiku gaidījis atbildi par savu lieguma anketu, bet joprojām nav atbildes. Ko lai iesāku?
Ja Jūsu lieguma anketā nav saņemta atbilde 3 dienu laikā, Jūs varat iesniegt anketu Feedback sistēmā.


4. Jautājumi, kas saistīti ar Kick

Esmu nepamatoti izmests no servera!
Ņemiet vērā ka pieprasam pietiekamus pierādījumus, kas ierakstīti arī pirms Kick saņemšanas. Ja nav pierādījumu, nevaram veikt darbības. Darbības nevaram veikt vien balstot tās uz apgalvojumiem.

Vai Jūs iesakāt pildīt sūdzību?
Atkarīgs no situācijas. Vairums no sūdzībām par esošo ķibeli bieži ir saistītas ar nepareizu ID ievadīšanu, lietotāju sajaukšanu u.tml. Mēs cenšamies nodrošināt lai kadrs administrācijas biedrs pirms darbību veikšanas pārliecinātos vismaz divreiz. Ja nu vien esat izmests no servera atkārtoti, iesakām pieslēgties atkārtoti.


5. Feedback sistēmas saistītie jautājumi un informācija

Līdz ar Game Moderation Management kontaktēšanos, kas saistīts ar liegumu vai jebkādu citu problēmu, Jums ir jāseko noteikumiem, kas minēti zemāk. To nesekošana beigsies ar anketas anulēšanu.

Svarīgi atzīmēt

 • Ja plānojat pieteikt liegumu, kas saistīts ar Game Moderation Management, Jums tas ir jāpiesaka un jāpieņem FINĀLA lēmums. NAV atļauts mūs kontaktēt, ja liegums vēl ir ATVĒRTS.
 • Turpmāka nepiekrišana lieguma pamatojumam, kuru izvirzījis Game Moderation Managers, nav atļauta.
 • Pieprasīt lieguma ilguma samazināšanu vai noņemšanu nav pieļaujama, jo pareizi izsniegti liegumi saglabā savu termiņu.
 • Mūžīgi liegumi netiek anulēti. Tā nosacījumi ir strikti.
 • Liegumi, kuri anulēti četrpadsmit dienas iepriekš vairs netiek uzskatīti par aktuāliem un netiek pārskatīti.
 • Nepublicējiet anketu, lai izlīdzētu citam lietotājam.

Līdz ar anketas publicēšanu, iepriekš Jūs atbildat par visu punktu pārskatīšanu. Ja viens vai vairāki punkti neatbilst, Jūs riskējat saņemt liegumu no Feedback sistēmas. Feedback biļetēm jābūt akurātām. Jebkādas problēmas ar paša raksturu, lamu vārdi, vulgaritāte vai draudi panāks Jūsu tiesību atņemšanu attiecībā pret sistēmas izmantošanu un riskē paildzināt esošo liegumu.

Kas notiks ja publicēšu anketu Feedback sistēmā kamēr mana lieguma anketa vēl ir aktīva?
Jūsu anketa Feedback sistēma tiks uzreiz anulēta.

Kas notiks ja publicēšu anketu Feedback sistēmā, nepārskatot visus minētos punktus?
Jūsu anketa Feedback sistēma tiks uzreiz anulēta.

Vai varu sūdzēties cita spēlētāja labā?
Nē, kā minēts augstāk, nosūtiet spēlētāju uz lieguma anketēšanas sistēmu. Mēs nevaram publicēt trešās personas informāciju.

Es nožēloju noteikumu pārkāpšanu, vai dosiet man vēlvienu iespēju spēlēt?
Kaut apzinām citu spēlētāju patiesu vēlmi laboties, liegumi netiek modificēti. Pareizi izsniegti liegumi netiek mainīti.

Es saņēmu liegumu par palīgprogrammu izmantošanu/sava lieguma apiešanu. Dodiet man vēlvienu iespēju!
Mums ir nulle tolerance pret palīgprogrammu izmantošanu un spēlētājiem, kas apiet savus iepriekšējos liegumus. Palīgprogrammu izmantošana bojā citu spēlētāju pieredzi un viņu ieguldīto laiku, darbu. Lai nodrošinātu pozitīvu pieredzi spēlētājiem, palīgprogrammu izmantošana ir pavisam nepieļaujama. Ņemot vērā šī pārkāpuma ietekmi, tā ilgums nav apspriežams. Mēs vēlamies lai visiem spēlēs pieredze būtu jautra, godīga un adekvāta. Tādēļ nodrošinām augstus standartus.

Vēlos nosūdzēt citu spēlētāju!
Lūdzu izmantojiet nosūdzēšanas sistēmu - mēs nepārskatām sūdzības caur Feedback sistēmu.

Centos nosūdzēt citu spēlētāju, bet lietotājs ir dzēst. Ko lai iesāku?
Publicējiet feedback anketu, kas vērsta Moderation Management ar visu nepieciešamo informāciju par pārkāpēju, un viss tiks veikts attiecīgi noteikumiem.

Vai varat pārbaudīt vai mans save-editing ir atbilstošs?
Pirms jautājat vai Jūsu save-editing atbilst noteikumiem, izlasiet save editing noteikumu un Jūs spēsiet atrast atbiles.