This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: How to install ProMods Europe for TruckersMP

Kā instalēt ProMods Europe TruckersMP nolūkos


Last update: 29 Apr 2021 23:25 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1136Zemāk sniegta detalizēta informācija kā instalēt ProMods Europe modifikāciju Euro Truck Simulator 2, lai spētu spēlēt ProMods serveros.

Svarīgi: Jums ir jāpieder visiem DLC šeit lai spētu spēlēt ProMods Europe! Kā arī, World Of Trucks pieejami darbi var strādāt kļūdaini ProMods vidē. To Mēs nespējam mainīt.

Ja esat spēlējis ProMods Europe viena spēlētāja režīmā, Jums nekas cits nav jāveic, izņemot pārliecināties par jaunākās versijas esamību. Citādi, Jūs saņemsiet kļūdas ziņojumu par pievienošanos ProMods serverim.

Pirmkārt

Dodieties uz https://www.promods.net un izveidojiet profilu, vai autorizējieties esošajā profilā.

ProModsInstallationStep1

Otrkārt

Dodieties uz https://www.promods.net/setup.php?game=ets. Jums būs jāizvelās valoda, kuram sekos “def” faila izveide. Ne visas opcijas tiks izmantotas tiešsaistes spēlēšanas nolūkos, izveidojot šo failu.

ProModsInstallationStep2.1

ProModsInstallationStep2.2

Treškārt

Izvēlieties vēlamo metodi ProMods Canada lejupielādei. Maksātā (ātrā) opcija ļaus lejupielādēt visu vienā arhīvā, pie ātrāka lejupielādes ātruma nekā (lēnā) opcija. Ja izvēlaties lēno opciju, faili būs jālejupielādē pa vienam.

Lejupielādētos failus izņemiet no arhīva. Papildus informāciju par failu izņemšanu varat atrast šeit.

Ņemiet vērā, Middle-East Add-On Pack tiks atbalstīts. Toties, tas nav spēkā uz Trailer and Company Pack modifikāciju. Tomēr, tas var tikt atbalstīts nākotnē.

ProModsInstallationStep3

Ceturtkārt

Līdz esat lejupielādējis visus ProMods failus, dodieties uz savu modifkācijas mapi Euro Truck Simulator 2 mapē, un pārvietojiet visus failus uz šo mapi. Spēles mape visbiežāk atrodās Dokumentos, ja vien esat izvēlējies tam citu atrašanos vietu.

Ņemiet vērā, neievietojat failus TruckersMP modifikācijas mapē. Jums ir jāizmanto modifikācijas mape no Euro Truck Simulator 2 modifikāciju mapes.

ProMods Folder

NEIZMAINĀT nevienu nosaukumu no ProMods failiem, citādi tos neatpazīs TruckersMP programmatūra.

Piektkārt

Palaidiet TruckersMP, izvēlieties opciju palaist launch Euro Truck Simulator 2 un pievienojieties serverim ar ProMods ikonu. Ņemiet vērā ka pilnai spēles ielādei ir nepieciešams ilgāks laiks nekā parasti. Euro Truck Simulator 2 parādīs Jums "Missing modifications detected" brīdinājumu. Jums ir jāklikšķina “Load Anyway” un ProMods startēs visu pareizi pēc nepieciešamības.

Ja izvēlaties ProMods serveri, bet saņemat kļūdas ziņojumu, Jums būs jāizlasa šī kļūme un jālabo sekojoši. Ja gadījumā nespējat labot kļūmi paši, izveidojiet anketu šeit https://truckersmp.com/support/ticket/create

ProModsServer

Atcerieties ka atkārtota faila izsniegšana no ProMods ir aizliegta! To klasificē kā likuma pārkāpumu un programmas pirātismu. Kā arī, tas ir pret Mūsu noteikumiem TruckersMP noteikumi.