This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: TruckersMP Ranks

TruckersMP Pakāpes


Last update: 26 Feb 13:53 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1200Daudzi no Jums, visticamāk, ir ieinteresēti mūsu kopienas struktūrā, kas par ko nes atbildību, kā arī kādi darbi tiek veikti aizkadros un daudz kas cits. Jūs varat izlasīt informāciju par TruckersMP struktūru šajā ierakstā, kur katra no šīm pakāpēm ir paskaidrota. Mēs vēlamies uzsvērt to ka katrs no TruckersMP biedriem veic brīvprātīgu darbu, līdz ar to, viņi par to nesaņem samaksu un dara savus pienākmus sava prieka dēļ. Līdz ar to, katrs no mums velta savu brīvo laiku šim projektam, kas nozīmē ka daļa no procesiem var aizņemt vairāk laika nekā ierasts, jo visdažādākie pienākumi tiek veikti, paturot tā kvalitāti prātā kā pašu augstāko prioritāti.

Pirmkārt, šeit ir attēlota mūsu pakāpju struktūras attēls attiecībā uz personāla komandu (noklikšķiniet uz attēla, lai atvērtu pilnā izmērā): img Šī ir komunikācijas pārskata diagramma, nevis paaugstināšanas pārskata diagramma.
Kā Jūs jau pamanījāt, mums ir diezgan sarežģīta sistēma. Tāpēc ir pienācis laiks iedziļināties detaļās!


Vadošais Personāls

img | Spēļu Producents

Spēļu producents ir atbildīgs par projekta saturu un pieskata projekta attīstības gaitu. Viņi pārvalda nākotnes atjauninājumus/projektus kamēr papildus piemēro katra uzdevuma prioritāti līdzās ar Izstrādātājiem. Viņi atbild par aizkulises problēmām, sadarbību ar jauniem partneriem, licenzēšanu saistītas problēmas un tamlīdzīgi. Viņi pārskata TruckersMP attīstību kopā ar Projekta Koordinātoriem, lai uzturētu konstantu progresu. Spēļu producenti joprojām iesaistās kopienas darbībās, uzturot Patreon kampaņas kā arī uzņem ieteikumus no spēlētājiem.

img | img | img | Izstrādātājs

Izstrādātāji ir tie, kuri izstrādā spēles modifikāciju, jeb raksta modifikācijas kodu (klients/serveris/cits) vai izstrādā mājaslapas. Viņi darbojās gar serveriem un/vai datubāzēm. Tomēr, ja esat atklājis dīvainu kļūdu spēlē vai mājaslapā, kas rada kļūdas spēlē vai kopumā neierastas situācijas, to ir vērts paziņot Support Komandai, izmantojot Atbalsta Sistēmu un izstrādātāji ar to tiks galā. Kā arī, šie pārstāvji ir atbildīgi par papildinājumu ievietošanu spēlē. Izstrādātāji ir iedalīti 3 sub-pakāpēs; Game Developer, Dev0ps un Web Developer.

img | Projekta Koordinators

Projekta koordinators specializējās projekta virzībā un administrācijas pārvaldīšanā. Projekta koordinatori lemj par projekta virzību un kur tam vajadzētu specializēties, kā arī risina problēmas ar administrāciju, plāno jaunu projektu realizāciju TruckersMP tīklā (mājaslapas iespējas, spēles atjauninājumi u.tml.), kā arī grūtu lēmumu veikšana saskaņā ar TruckersMP nākotni. Viņi arī koncentrējās uz Q&A, aptaujām, kā arī pieņem sūdzības, atsauksmes saistībā ar vadītājiem un pašu projektu. Pārstāvji šajā lomā ir spējīgi labi komunicēt - sastrādāties kopā ar Spēļu Producentiem, Izstrādātājiem un Vadītājiem katru dienu.

img | Pakalpojumu & Datu Analītiķis

Pakalpojumu un datu analītiķis ir atbildīgs par TruckersMP procesu un procedūru analīzi un pakalpojumu trūkumu meklēšanu un to uzlabojumiem. Papildus tiek strādāts pie priekšlikumiem, kā tos uzlabot, lai uzlabotos gan spēlētāju, gan komandas dalībnieku pieredze. Papildus tam pakalpojumu un datu analītiķis strādā arī pie komandas iekšējo un publisko informācijas paneļu nodrošināšanas, lai pārredzētu kopējo kopienas un to biedru labklājību.

img | img | Add-On Manager

Papildinājumu vadītāji ir atbildīgi par papildinājumu komandu. Mapošana un pārveidošana ir galvenie pienākumi, kas jāpārskata un jāpārbauda. Pašlaik esošo lietu uzlabošana ir arī viens no galvenajiem uzdevumiem. Ja Jums ir ideja, kurai noteikti jābūt daļai no servera, varat sazināties ar pārstāvošo personu. Kā katrs komandas vadītājs, to pienākumos ir cieši pārskatīt uzņemšanas procesu, lai pārliecinātos par jauno dalībnieku spēju iekļautos esošajā kolektīvā un viņu attiecīgā spēja sniegt kaut ko papildus TruckersMP, tā mērķtiecīgai uzlabošanai.

img | img | Kopienas Vadītājs

Kopienas vadītāji ir atbildīgi par labu saikni starp kopienu un personāla komandu. Viņi atbild uz daudzām atsauksmju biļetēm, lai pārliecinātos, ka spēlētāji saņem vēlamo atgriezenisko ķēdi. Papildus tam viņi komunicē ar spēlētājiem sociālo mediju platformās, piemēram, Twitter vai Facebook. Sadarbībā ar multivides un pasākumu vadītāju, viņi plāno daudzas lietas, lai reklamētu jaunumus kopienā, lai modifikācija būtu pievilcīgāka spēlētājiem. Ja Jums ir kādas ķibeles vai raizes, vienmēr varat sazināties ar kopienas vadītāju, un viņš darīs visu iespējamo, lai Jums palīdzētu. Šie vadītāji informēs Jūs par jaunām aktivitātēm, notikumiem un citiem jaunumiem, rakstot bloga ziņas vai paziņojot par jaunumiem iepriekš minētajās platformās. Visi ar VTC saistītie darbi, piemēram, VTC lapu moderēšana vai pārbaude, ir viņu darba daļa. Kopienas vadība ir atbildīga arī par pozitīvu gaisotni. Jums ir jāsazinās ar viņiem, ja Jums ir problēmas ar noteiktiem sodiem vai atsauksmēm kopumā. Tomēr, ņemiet vērā, ka ar aizliegumu saistītās sūdzības risina šāda administrācijas grupa - spēļu vadītāji.

img | img | Atbalsta Moderācijas Vadītājs

Atbalsta vadītāji kontrolē Atbalsta Sistēmu, viņi pārliecinās, ka cilvēkiem tiek attiecīgi palīdzēts, pārbaudot šī foruma palīdzības sadaļu vai iepriekš minēto atbalsta paneli. Kā vadītāji viņi ir atbildīgi par darbā pieņemšanu, jaunu atbalsta praktikantu pieņemšanu darbā un cilvēku virzīšanu uz izmēģinājuma atbalsta un / vai pilna atbalsta biedra statusu. Paredzams, ka visi ar TruckersMP atbalsta komandu saistītie jautājumi ir jārisina viņiem. Tiek izstrādātas arī atsauksmes par atbalsta sniegšanas kvalitāti. Ja jums ir kādi jautājumi, šie komandas pārstāvji ir piemērotie.

img | img | Kopienas Moderācijas Vadītājs

Kopienas moderācijas vadītājs nodarbojas ar visiem foruma, Discord tipa saistītiem jautājumiem. Kopienas moderatoru komanda ir šo vadītāju pārziņā, un viņi ir atbildīgi par pieņemšanas procesu savai komandai. Viņi nodrošina, ka tiek pieņemti īstie cilvēki, lai palīdzētu moderēt forumu un Discord. Ja rodas kādas problēmas, var iesniegt atgriezeniskās saites biļeti, kas tiks atbilstoši apstrādāta.

img | Mediju Vadītājs

Mediju vadītāji pilnībā nodarbojas ar multivides komandas personālu, nodrošinot jauna satura veidošanu un publicēšanu. Piemēram, tiek izveidoti videoklipi, ekrānuzņēmumi. Turklāt tiek kontrolēta mediju komandas pieņemšana. Oficiālu konvoju vai pasākumu laikā viņi pārliecinās, ka viņu komanda atrodas uz vietas, lai uzņemtu lieliskus kadrus sociālo mediju saturam.

img | img | Spēles Moderācijas Vadītājs

Spēļu vadītāji ir vienkārši atbildīgi par visiem komandā, kuriem ir spēles moderatora pakāpe, neatkarīgi no tā, vai viņi ir praktikanti, ziņojumu moderatori, spēļu moderatori, pārvaldītāji vai vadītāji. Šī loma papildus ir atbildīga par oficiālo noteikumu kopumu attiecībā uz spēles aspektu, īpašiem notikumiem un pagaidu pasākumu noteikumiem. Jums ir jāsazinās ar Spēles Vadītāju, ja spēļu moderatori izmanto piešķirtās spējas ļaunprātīgi vai jja vēlaties par tiem veikt atsauksmi. Spēļu vadība ir atbildīga arī par pārejām no vienas komandas uz otru. Ja vēlaties sūdzēties par izvairīšanu no servera vai aizliegumu, noraidītu ziņojumu vai jebko citu saistībā ar spēles aspektu, jautājot spēles vadītājiem Jūs noteikti ziņosiet pareizajiem pārstāvjiem!

img | img | Pasākuma Vadītājs

Pasākumu vadītāji nodarbojas ar publisku pasākumu un personāla iekšējo konvoju izveidošanu, kā arī organizēšanu. Viss, kas attiecas uz pasākumiem, ir viņu uzraudzībā. Viņi nodrošina, ka Pasākumu komanda pareizi rīkojas ar konvoja vadības uzdevumiem. Visbeidzot, viņi saskaņo komandas darbu ar mediju komandas veikto darbu, lai viss vienmēr notiktu pēc plāna. Visbeidzot, Pasākuma Vadītāji pārvalda Pasākumu Pieprasījumu sadaļu mājaslapā, piemēro pasākumu serverus un izsniedz īslaicīgos noteikumus. Jebkādi jautājumi par Oficiālajiem TruckersMP Pasākumiem, vai servera pieprasīšana, jāiesniedz šai komandai.

img | img | Tulkošanas Vadītājs

Tulkošanas vadītāji ir atbildīgi par visiem mūsu tulkotājiem. Viņi pārliecinās, ka viss, kas tiek publicēts, ir pieejams dažādās valodās! Līdzekļi, ziņas un blogi būs pieejami dažādās valodās, tāpēc ikviens kopienas spēlētājs zina, ko TruckersMP pašlaik jaunu ir veicis. Tulkošanas vadītājiem ir pieredze darbā ar dažādām valodām. Jebkādī jautājumi saistībā ar viņu darbu var tikt sūtīti viņiem.


Administrācija

img | Spēles Moderatora Vadītājs

Spēļu moderatoru vadītāji palīdz spēļu moderatoriem, atbildot par mazākām daļām no moderatoru sadaļām. Spēļu moderatora vadītājs pārbaudīs to aktivitātes, sniegs palīdzību vai padomus jebkuram spēļu / ziņojumu moderatoram, kuram tie ir nepieciešami. Kopš šī pakāpe satur galvenokārt iekšēju informāciju, šos pārstāvjus drīkst kontaktēt tikai un vienīgi noteikumu jautājumu saistībā. Citi jautājumi nav apspriežami.

img | Spēles Moderatora Apmācītājs

Spēles moderatora apmācītājs ir atbildīgs par jauno spēlēs moderatoru apmācību. Viņi sniedz apmācības, ņemot vērā spēles moderatora pienākumus, veic testus un piemērus ar jaunajiem moderatoriem, lai tiem iemācītu kā jebkuru situāciju pārvaldītu par labu sev un spēlētājam, kā arī sniegtie piemēri un treniņi ir vistiešāk saistīti ar reāliem piemēriem. Šie vadītāji sniedz atbalstu, padomus un ieteikumus jaunajiem moderatoriem līdz viņi beidz savas apmācība un tālāk tiek novēroti, lai pārliecinātos par viņu pienākumu kvalitāti un profesionalitāti. Kā jau ar iepriekš minēto pakāpi, šis ranks ir cieši iekšēji saistīts.

img | Spēles Moderators

Spēles moderatori ir atbildīgi par spēlētāju izraidīšanu no servera īslaicīgi, īstermiņā vai mūžīgi. Šī pakāpe ir saistīta ar darbu forumā, kā arī spēles-saistītas sūdzības (kas ir, visnotaļ, daudz interesantāk). Šie pārstāvji uztur serverus drošus no troļļiem. Papildus mūsu spēles nosūdzēšanas sistēmai, mums ir sava sistēma mājaslapas nosūdzēšanas sistēma kur spējat publicēt sūdzības par spēlētājiem, kas pārkāpj jebkādus noteikumus. Pirms publicēšanas pārliecināties ka sniedzat pietiekamus pierādījumus, kas var būt saistīti ar video-uzņēmumiem, bildēm u.tml. Mājaslapas sūdzības ir liela daļa no ikdienas sūdzībam. Ņemot vērā daudzo sūdzību skaitu, to izskatīšana var aizņemt noteiktu laiku, tādēļ esat lūdzu atsaucīgi.

img | Sūdzību Moderators

Sūdzību moderatori nodarbojas ar ziņojumiem vietnē un iesniegtajām anketām, vistiešāk saistīts ar liegumiem. Spēles moderatoriem spēlē nav nekādu atļauju, bet darbs kas saistīts ar mājaslapā pārskatāmo sūdzību daudzumu sniedz priekšstatu par to kā tiek izskatītas sūdzības spēlē. Saņemot atļauju spēlē veikt darbības, pārstāvjiem ir jāspēj reaģēt ātri uz problēmu novēršanu.

img | Spēles Moderatora Apmācāmais

Spēles Moderatora Apmācāmie ir tie, kuri pieteikušies spēles moderatora rankam, attiecīgi vai caur jau esošo komandas pakāpi vai kā parasts spēlētājs. Praktikantiem ir jāveic apmācības pirms viņi kļūst par ko vairāk, attiecīgi sūdzību moderatori vai spēles moderatori. Dažas dienas, kas iekļauj apmācības un loģikas testēšanu ir šī ranka pamatideja. Spēles moderatora praktikantu vadītājs ir tas, kurš sniedz visas savas zināšanas praktikantam. Jebkurš jautājums un citi interesējoši aspekti tiek paskaidroti apmācāmajam, lai tas būtu gatavs veikt darbu kā mājaslapu sūdzību sadaļā, tā vēlāk arī lielāku pienākumu gadījumos

img | Atbalsta Pārstāvis

Atbalsta pārstāvja pakāpe ir ļoti svarīga, jo tā atbild par tehniskas palīdzības sniegšanu tiem, kas to pieprasa. Kā atbalsta komandas praktikants, tiem ir jāveic testi, kas nosaka to vērtību un esamību šai komandai. Pēc testa veikšanas, viņi spēj kļūt par īslaicīga atbalsta komandas dalībnieku, kur viņu galvenie pienākumi ir pārvaldīt forumā sniegtās palīdzības anketas, pārskatīt Discord, kā arī pārskatīt Atbalsta Sistēmu. Ja nespējat autorizēties launčerī, nesaņemat pieslēgumu serverim vai vienkārši pieredzat citas tehniskas ķibeles, Jūs varat publicēt anketu un viņi palīdzēs pēc iespējas ātrāk.

img | Pārbaudes Laika Atbalsta Pārstāvis

Pārbaudes laika atbalsta pārstāvja statuss ir statuss, kuram iziet cauri pirms iegūst pilno statusu. Viņi gūst zināšanas un iemācās kā atbildēt cilvēkiem, kuri saskarās ar tehniskām problēmām. Jebkādu problēmu gadījumā, viņi centīsies Jums palīdzēt. Līdzīgi Sūdzību Moderatoram un Pārbaudes Laika Tulkotājam, šī pakāpe ir veidota, lai palīdzētu pārstāvjiem gūt pieredzi un izbaudīt pilnās pakāpes amatus pirms viņi to veic ikdienā, kas arī tikai attiecās uz Atbalsta Komandu.

img | Pārbaudes Laika Atbalsta Apmācāmais

Pārbaudes laika atbalsta apmācāmie ir tie kuri pieteicās atbalsta statusam, vai nu jau būdami komandā vai kā parasti spēlētāji. Viņi ies cauri šim rankam, lai gūtu pieredzi un zināšanas kā veikt savus turpmākos pienākumus nākotnē kā pilni atbalsta pārstāvji. Viņu process apmācības laikā pārskata atbalsta vadītājs.

img | Tulkotājs

Tulkotāji ir atbildīgi par kopienas rakstu tulkošanu. Pārliecinoties, ka spēlētāji izprot, kas norisinās TruckersMP. Viņi ir eksperti valodās, kurās viņi runā. Viņi strādā tulkošanas vadītāja uzraudzībā, lai palīdzētu spēlētājiem. Jūs, iespējams, neredzat viņu darbu tieši, tomēr viņi vienmēr ir aizņemti ar tulkošanu.

img | Pārbaudes Laika Tulkotājs

Pārbaudes laika tulkotaji ir tie, kas pieteicās tulkotāja amatam, vai nu jau būdami komandas biedri vai kā jauniņie. Katrs komandas biedrs ies cauri šai pakāpei, lai uzlabotu savas prasmes tulkošanā. Viņu visu darbu uzrauga tulkošanas vadītājs, lai pārliecinātos par katra tulkojuma kvalitāti.

img | Papildinājuma Komanda

Papildinājuma komandas biedri veic to pašu darbu, ko veic viņu vadītāji. Mapošana un modifikācija ieviešana ir svarīgs šīs komandas aspekts tādā ziņā, ka viņi sniedz izcilu saturu ar patiesi iespaidīgiem izstrādājumiem, lai uzlabotu TruckersMP pieredzi.

img | Pasākumu Komanda

Pasākumu komanda pārliecinās ka mūsu pasākumi norisinās gludi un bez problēmām, kā arī sniedz palīdzību spēlētājiem veikt noteiktos maršrutus. Viņi arī palīdz ar plānošanu šiem pasākumiem. Spēļu "save" izmantošana, konvoja kontroles klātbūtne, kas vietām ļauj izmantot policijas auto, ir daži no komandas pienākumiem. Pasākuma organizēšanas prasmes vienmēr ir nepieciešamas šajā lomā. Šie cilvēki zina daudz un var ar daudz ko izpalīdzēt.

img | Kopienas Moderatora Vadītājs

Kopienas Moderatora Vadītāji pārvalda jauno Kopienas Moderatoru Apmācāmo apmācības. Viņi pārliecinās, ka šie cilvēki būs gatavi moderatora pienākumiem dažādajās platformās, sākot ar Discord, beidzot ar forumu. Papildus tam, viņi pārskata Kopienas Moderatoru ikdienas pienākumus, pārliecinoties ka viņu veiktās darbības atbilst standartiem, sekojot līdzi Kopienas Moderatoru Vadības iecerētajam.

img | Kopienas Moderators

Kopienas moderators sedz vairāk kā vienu pakāpi. Discord Moderators, Foruma Moderators un viņi strādā Discord vai Forumā, atkarībā no vajadzības. Atkarībā no platformas, katrs atbild par savu aspektu, lai spēlētāji sekotu noteikumiem. Noteikti sodi tiek piemēroti pie noteikumu pārkāpšanas. Neatkarībā no platformas, kuru viņi pārstāv, viņus drīkst kontaktēt, lai nosūdzētu noteikumu pārkāpējus. Lūdzu pārliecinieties par pietiekamu pierādījumu esamību līdz veicat nosūdzēšanu. Kopš šiem pārstāvjiem nav liegumu privilēģiju, jautāt viņiem par liegumiem ir bezjēdzīgi.

img | Kopienas Moderatora Apmācāmais

Kopienas Moderatora Apmācāmie ir tie, kuri pieteicās Kopienas Moderatoru komandai, vai nu jau esoši no komandas vai kā jaunpienācēji pieņemšanas laikā. Dalībniekiem vispirms šis ranks ir jāpieredz, lai gūtu pieredzi un zināšanas kā moderēt TruckersMP vidi, kur viņu darbības pārraudzīs Kopienas Moderatoru Vadītāji un Līderi.

img | Mediju Komanda

Mediju komanda rada dažādus vizuālos aspektus sociālās vietnēs kā (Twitter, Facebook, YouTube, Twitch). Oficiāla konvoja laikā vai pasākuma laikā, viņi pārliecinās par bilžu uzņemšanu lai to vēlāk sniegtu kopienai. Ja esat eksperts video veidosanā, Photoshop darbībā vai jebkāda cita mēdija satura radīšanā, Jums visnotaļ jākontaktējās ar viņiem, nosūtot savus darbus viņiem.

img | Straumēšanas Komanda

Straumēšanas Komandu vada Kopienas Vadītāji, un šī komanda ir atbildīga par straumēšanu kā TruckersMP oficiālos pasākumos, tā arī kopienas pasākumos, izmantojot oficiālo TruckersMP Twitch/YouTube kanālu. Viņi pārliecinās par baudāmu un interaktīvu pieredzi, kuru sniedz saviem skaītājiem, piemēram, kuri nav bijuši spējīgi apmeklēt esošo pasākumu; atrādot vidi un jebkādu citu saturu, kas radīts no Papildinājumu Komandas puses. Lieliskas komunikācijas prasmes ir nepieciešamas, kuras šiem cilvēkiem piemīt, līdz ar to šie ir cilvēki, ar kuriem nepieciešams kontaktēties, ja vēlaties uzzināt ko vairāk par TruckersMP tiešraidēm.


Kopiena

Sekojošās pakāpes nav TruckersMP administrācijas daļa, bet Jūs šīs pakāpes spējat atpazīt mūsu vidē!

img | img | img | Retired Team Member, Retired Manager & Retired Legend

Šīs pakāpes ir sniegtas bijušamiem TruckersMP administrācijas biedriem, kuriem diemžēl bija jāpamet komanda. Mēs esam pateicīgi par viņu sniegto darbu mūsu komandā, tādēļ viņi saņem šo speciālo pakāpi, kas ir mūsu veids, lai pateiktu paldies.

img | Kopienas Ieguldītājs

Kopienas Ieguldītāji ir lietotāji TruckersMP vidē, kuri ir snieguši daudz vairāk nekā esam prasījuši visai kopienai, neatkarīgi vai tas ir saturs YouTube vai Twitch, kā arī modifikāciju satura radīšana spēlei un vēl vairāk.

img | img | ProMods & TruckersFM

Šī pakāpe ir izsniegta spēlētājiem mūsu mājaslapā, kuri pārstāv vai ir sadarbības partneri; ProMods un TruckersFM attiecīgi! Mēs strādājam ar saviem sadarbības partneriem, lai nodrošinātu labāko sadarbību un projektu īstenošanu, un šie cilvēki, kā arī cilvēki kuri strādā mūsu projektā līdzās, ir tikai daļa no cilvēkiem, ar kuriem priecājamies strādāt!

img | SCS Software

Tikai foruma pakāpe, kura izsniegta SCS Software komandai. Mēs neesam saistīti ar SCS Software, bet tomēr izrādam viņiem cieņu, jo kā nekā viņi ir tie kas izstrādā spēli, uz kuras bāzējās TruckersMP!

img | Verificēts VTC Vadītājs

Tikai foruma un Discord pakāpe, šis ir maksimāli izsniegts diviem apstiprinātiem lietotājiem (Discord) vai verificētiem (Discord + Forums) [Virtual Trucking Company] (https://truckersmp.com/vtc) lai parādītu ka viņi ir radījuši savu mazo (vai dažreiz pat lielo!) kopienu, kas iekļaujās zem TruckersMP!

img | Veterāns

Tikai foruma pakāpe, šī pakāpe sniedzās no Veterāns I līdz Veterāns V, kā arī turpinās augt līdz ar TruckersMP pieaugšanu! Šī pakāpe uzrāda cik ilgi lietotājs ir reģistrējies forumā, ar simbolu aiz nosaukuma reprezentējot gadus. Šī foruma pakāpe mainās līdz ar foruma profila novecošanu.

img | Spēlētāji

Kopienas biedri! Forumā, sastopami kā "Driver" vai "Veteran Driver", u.tml. Īsumā, tie esat Jūs!