This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: Joining the Official Discord server

Pievienošanās oficiālajai publiskai Discord platformai


Last update: 14 Apr 2022 19:11 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1254Lai pievienotos oficiālajai TruckersMP Discord platformai, Jums ir jādodās uz sava profila uzstādījumiem, novelkot lapu līdz pašai apakšai. Jūs redzēsiet opciju "Add Discord". Papildus lodziņš atvērsies, kurš pieprasīs Jūsu Discord datus. Pēctam, Jums tik pieprasīta atļauja autorizēties TruckersMP ar Discord starpniecību, kas ļaus Jums pavisam pievienoties šai platformai.

Pieslēgšanās Discord & TruckersMP:

 1. Dodieties uz savu profilu uzstādījumiem un velciet līdz apakšai, lai zemāk atrastu 'Add Discord' pogu, klikšķiniet uz tās;
  settings

 1. Autorizējaties savā Discord profilā, ievadot savus datus vai skenējiet QR kodu savā viedtālrunī, kur jau esat autorizējies. Jums būs jāreģistrē Discord profils, ja neesat tādu iepriekš izveidojis;
  login

 1. Ļaujiet TruckersMP komunicēt ar Discord;
  authorise

 1. Līdz tiksiet pārvietots atpakaļ uz profila uzstādījumiem, klikšķiniet Discord ikonu esošās platformas apakšā. Jūs arī varat rediģēt dažus uzstādījumus šajā lapā.
  invite

Līdz esat pievienojies serverim, Jūs redzēsiet šī ekrāna parādīšanos. Šī ziņa ir attiecināma uz Jūsu pievienošanos platformai, kā arī iesaka atsevišķu kanālu pārskatīšanu pirms turpināšas. Discord noteikumu pārskatīšana ir ļoti svarīga! Ja esat pareizi pieslēdzis savu Discord profilu, Jums būs pieejama User loma esošajā platformā, un Jums būs pieeja visiem publiskajiem kanāliem:

welcome


Kad izmantojat platformu kā User jebšu lietotājs, Jūs varat izvēlēties papildus dažādas lomas un kategorijas, lai paplašinātu savu pieredzi.

 • Jūs varat iegūt Subscriber un Stream Subscriber lomas #welcome kanālā, reaģējot uz TruckersMP logo un balsošanas ikonas attiecīgi.
  • Subscriber paziņos Jums par svarīgiem jaunumiem, projekta atjauninājumi vai ziņu atjauninājumi #announcements kanālā.
  • Stream Subscriber paziņos Jums #stream-announcements kanālā par TruckersMP Twitch straumēšanu.
 • Jūs varat iegūt papildus lomas kā valodas, dodoties uz #roles kanālu un klikšķinot uz jebkuru no reakcijām. Tas ļaus pārskatīt papildus kanālus, kas atrodās platformas apakšpusē. Piemēram, klikšķinot uz 🇹🇷 sniegs Jums pieeju turku teksta kanālam, un viedtālrunis sniegs pieeju tehnoloģiju kanālam.
 • Jūs varat iegūt Patron lomu, pieslēdzot savu Discord profilu Patreon profilam, kur esat abonējis TruckersMP Patreon kampaņai.
 • Jūs varat iegūt VTC Leader lomu, ka esat īpašnieks vai no vadītāju grupas kādā no Verificētiem vai Apstiprinātiem VTC. Lasīt vairāk šeit.

Pievienošanās kā apmeklētājam

Jūs arī varat pievienoties TruckersMP Discord platformai bez TruckersMP profila esamības, vienkārši klikšķiniet uz ielūguma linku un Jūs varat vienkārši pievienoties. Ja Jums nav pieslēgts TruckersMP profils Discord profilam, Jums būs Guest loma un būsiet limitēts līdz dažiem publiskajiem kanāliem. Ja vēlaties pieslēgt savu profilu, dodieties uz #connect-truckersmp kanālu un sekojiet instrukcijām, vai arī izmantojiet esošo informāciju šeit, kas minēta augstāk.

Ja pieredzat jebkādas tehniskas problēmas, droši kontaktējaties ar TruckersMP Atbalsta Komandu tieši, vai arī sūtiet ziņu ModMail lietotājam mūsu Discord platformā.