Atvēlētais Pasākuma Serveris - Konfigurācija

Last update: 06 May 01:03 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1255Ja neesat iepriekš lasījuši, ir stipri ieteikts pārskatīt Pasākuma Servera - Pieprasīšana rakstu šeit: https://truckersmp.com/kb/760. Šis raksts paskaidros pasākuma servera pieprasīšanas procesu.

Ja esat servera pieprasīšanas procesā, ir svarīgi saprast pieejamās konfigurācijas. Šis raksts tēmē raksturot katru opciju Pieprasīt Pasākuma Serveri anketā, kura atrodama šeit: https://truckersmp.com/event-request/create. Papildus tam, mēs iekļausim ieteiktās opcijas visbiežāk izmantotajiem gadījumiem.


Pasākuma Pieprasījuma Konfigurācija

Servera palaišanas datums, laiks un servera slēgšanas datums, laiks

Šis ir precīzais laiks kad serveris automātiski tiks ieslēgts un izslēgts ar sistēmas palīdzību. Kā pieprasījumā, tā sistēmā laikazona ir balstīta pēc UTC, līdz ar to Jums ir jāpielāgo savs laiks pēc UTC laikazonas. Jūs varat pārveidot to, izmantojot šo mājaslapu https://www.worldtimebuddy.com lai iegūtu precīzu pārveidojumu. Ja Jūsu pieprasījums ir apstiprināts, to nebūs iespējams vairs mainīt. Gadījumā ja pieļāvāt kļūdu, Jums vajadzētu kontaktēties ar Pasākumu Vadību caur https://truckersmp.com/feedback pēc iespējas laicīgāk.

Uzrādītais pasākuma nosaukums

Tas būs pieejams visiem caur pasākumu kalendāru https://truckersmp.com/event-request izņemot, ja esat atķeksējis The event is private and thus, no details will be shown publicly. Pasākuma nosaukums nedrīkst tikt pārprasts ar servera nosaukumu.

Hipersaite uz TruckersMP Pasākumu lapu

Hipersaite uz TruckersMP Pasākumu Sistēmas lapu Jūsu pasākumam, kas uzrāda dalībnieku skaitu, ir nepieciešama. Tas ir nepieciešams, lai mēs spētu lemt par atsevišķa servera nepieciešamību. Visbiežāk, pasākuma organizatoram ir jāsasniedz vairākkārt 100 cilvēki vai vairāk pēdējos pasākumos.

Hipersaite uz pasākuma foruma lapu

Lai pārliecinātos ka mūsu kopiena spēj viegli atrast informāciju par pasākumu, un lai arī piespiestu radīt saturu ar daļēju kvalitāti, foruma raksts ir nepieciešams pirms publicējat savu servera pieprasījumu. Izveidojiet to mūsu forumā šeit: https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/434-community-events/, pārliecinoties, ka tas sakrīt ar prasībām: https://truckersmp.com/kb/760

Pasākuma apraksts

Šeit Jūs iekļausiet informāciju par savu pasākumu, vai nu tas ir saistīts ar norises kārtību vai plašāku izklāstu. Tas palīdzēs kā mums tā kopienai saprast Jūsu pasākuma jēgu un kas tiek pieprasīts no spēlētājiem dalības ziņā.

Īslaicīgie pasākuma noteikumi

Vai nu vēlaties iekļaut jaunu noteikumu, vai iekļaut izņēmumu oficiālajos TruckersMP noteikumos, šī sadaļa ir pareizā, kur to pieprasīt. Īslaicīgie noteikumi tiek pārskatīti zem Pasākumu Vadības uzraudzības. Papildus noteikums netiks apstiprināts, ja to uzskatīs par nevajadzīgu vai nepieļaujamu pasākumam.

Visbiežāk apstiprinātie īslaicīgie noteikumi ir:

  • Pasākuma Administrācija spēj bloķēt krustojumus, palīdzot konvoja gaitai.
  • Pasākuma Administrācija spēj apdzīt uz ceļiem, kur pieejama atdaloša. barjera. Konvoja apdzīšana nedrīkst tikt veikta, ja to vienlaicīgi veic divi administrācijas pārstāvji.
  • Pasākuma Administrācija drīkst braukt pret paredzēto braukšanas virzienu, ņemot vērā noteikumu, kas minēts augstāk.
  • Free-roamings nav atļauts serverī.
  • Vieglo transportu drīkst tikai izmantot pasākumu administrācija.
  • Ārpus-teritoriju transporta novietošana ir atļauta tikai Pasākumu Administrācijai, veicot to pietiekami drošā vietā, jebšu ne uz ēku jumtiem.
  • Puspiekabes ir obligātas, lai piedalītos.

Pasākuma bilde headerim

Jūsu bilde, kas uzrādīsies pasākuma lapas augšpusē. Pieņemamie faila tipi: gif, jpeg, jpe, jpg, png · Maksimālais faila izmērs: 4MB · Ieteicamais izmērs: 1920x500

[CHECKBOX] The event is private and thus, no details will be shown publicly

Šīs opcijas izvēlēšana paslēps visus pasākuma datus, iekļaujot Uzrādītais pasākuma nosaukums arī no kalendāra. Tikai pasākuma organizators un TruckersMP Administrācija spēs pārredzēt pasākuma datus. Tas ir izdevīgi, ja nevēlaties vēl uzrādīt kopienai pasākuma datus, vai arī plānojat pasākumu paturēt privātu.


Servera Konfigurācija

Server name (maximum 32 characters)

Servera nosaukums tiks izmantots lai identificētu Jūsu serveri pie serveru izvēles. Jums vajadzētu izvēlēties īsu nosaukumu, lai spēlētāji spētu to atcerēties. Nosaukumam jābūt sakarīgam, īsam un saistošam, kopš to redzēs tukstošiem spēlētāju.

Game

Vienkārši izvēlieties ETS2 (Euro Truck Simulator 2) vao ATS (American Truck Simulator), atkarībā no spēles, kur uzturēsiet pasākumu.

Maximum of players that can connect to the server

Ir prātīgi iekļaut divtik daudz vietas serverī nekā paredzēts. Citādi, serveris var sasniegt limitu un jauni spēlētāji nespēs pievienoties. Jums arī jāņem vērā spēlētāji, kuri nav atzīmējuši dalību pasākumam mājaslapā, bet tāpat piedalīsies Jūsu pasākumā, kā arī tie, kuri vienkārši "free-roam'o" pasākuma laikā. Biežāk, minimums ir 100, maksimālais atļautais ir 1000.

[CHECKBOX] Enable AFK kick after 10 minutes

Atķeksējot šo iespējos automātisku izmešanu no servera. Jebkurš spēlētājs kurš nav sūtījis ziņu pēdējās 10 minūtes vai pakustējies, tiks izmests no servera, pirms kura minūti iepriekš tiek paziņots par izmešanu.

Ir izdevīgi šo opciju neiespējot, ja paredzat stāvēšanu ilgāk par 10 minūtēm, piemēram truckfest nolūkos.

[CHECKBOX] Enable speed limiter

Atķeksējot šo tiks iespējots servera ātruma limits 60/110 km/h. Tas biežāk nav vēlams konvojiem.

Iespējot spēlētāju sadursmes automātiski iespējo ātruma limitu uz 80/150 km/h. Lai nebūtu ātruma ierobežojumi, neatķeksējiet spēlētāju sadursmes un ātruma limita opcijas.

City speed limits will only be removed when speed limiter and player collisions are not enabled.

[CHECKBOX] Enable player collisions

Atķeksējot šo tiks iespējota savstarpēja sadursme starp spēlētājiem. Tas ir stipri ieteikts, izņemot ja pieprasat, lai šī opcija nebūtu aktīva.

/fix komandai ir 10 minūšu neatļauta atkārtota lietošana, kad šī opcija ir pieejama. Kad šī opcija nav iespējota, nav uzstādīts nekāds limits, lai atjaunotu savu transportlīdzekli, kā arī nav nepieciešama puspiekabe, lai izmantotu šo komandu.

[CHECKBOX] Enable use of cars

Šīs opcijas iespējošana ļauj spēlētājiem izmantot Scout.

Policijas ekipējums ir pieejams tikai TruckersMP Administrācijai. Šī opcija nav pieejama spēlētājiem un to nevar nekādīgi pieprasīt.

[CHECKBOX] Enable live map

Šīs opcijas iespējošana ļauj pārredzēt spēles karti mājaslapā kā, piemēram, https://ets2map.com. Mēs stipri iesakām šo iespējot, kā arī tas ļauj reālā laikā pārskatīt jebkuru spēlētāju kustību.

[CHECKBOX] Enable ProMods

Šīs opcijas iespējošana ļaus izmantot https://promods.net - modificēta kartes paplašināšana specifiski Euro Truck Simulator 2. Ja neplānojat organizēt pasākumu ProMods kartē, stipri iesakām šo opciju neizvēlēties.

Visiem spēlētājiem jābūt jaunākai ProMods versijai pieejamai. Raksts kā instalēt ProMods ir pieejams šeit: https://truckersmp.com/kb/1136