This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: Alternating Vehicles - FAQ

Mainīgie Transportlīdzekļi - BUJ


Last update: 06 May 2021 01:11 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1295Alternating Vehicles


Mainīgie Transportlīdzekļi - BUJ

Līdz ar jauno izlaidumu mainīgajiem transportlīdzekļiem, mēs esam informēti par dažādajiem jautājumiem kopienas vidū, kā tie strādā un kā tos iegūt. Šī raksta mērķis ir uz šiem jautājumiem atbildēt.


Tikai Eiropas dīleri?

Pareizi, dīleri kuri atrodās Lielbritānijā un citās valstīs, kur stūre atrodās labajā pusē, kā arī ProMods neuzrādīs šos transportlīdzekļus, atkarībā no dīlera atrašanās vietas. Tas ir tieši saistīts ar to ka vairums transporti ir ar stūri kreisajā pusē, kuru veidojis SCS un tas ir tieši saistīts ar noteiktu transportu neuzrādīšanos attiecīgajās valstīs. Mēs esam apsvēruši šo problēmu risināt, tomēr tas prasītu patiesi daudz darba un laika, un uzskatām to par ne tik nozīmīgu problēmu, kur šie transporti ir tikai pieejami Lielbritānijā. Nākotnē, ja transportlīdzekļi būs pieejami dažādās valstīs ar abām stūres opcijām, mēs varētu labāk risināt šo problēmu un ieviest abus.

Kādēļ Scout salons?

Šī ir viena no biežāk uzdotajām lietām, par kuru esam saņēmuši kopienas jautājums un vēlamies sniegt pēc iespējas patiesāku atbildi. Šo transportlīdzekļu pārbūve un pasniegšana vēlamajā stadijā ir laikietilpīgs uzdevums un prasa daudz darba, īpaši ņemot vērā daudzo transportu skaitu, kas ir bijis pieejams. Pielāgotu interjeru izveidošana katram (vai pat tikai vienam, kas jāizmanto visiem) vienkārši nav izdevīgi, jo, pareizi tam pieejot, tā ir viena no grūtāk modelējamām lietām, un tas prasītu ārkārtīgi daudz pūles no mūsu Add-On komandas. Ņemot vērā to, ka katrs transportlīdzeklis ir pieejams tikai 2 nedēļas, mēs uzskatām, ka esošais Scout un kravas automašīnu interjers ir vairāk nekā pieņemams. Citas unikālas funkcijas, piemēram, pielāgota motora fizika un skaņas, ir dažas no šīm papildus pieejamām lietām.

Es nevaru mainīt krāsu?

Parasti Jūs varat mainīt transportlīdzekļa krāsu. Daži transportlīdzekļi, iespējams, ir pieejami tikai baltā krāsā, un tos nevar krāsot kā paredzēts iepriekš. Tas ir saistīts ar to, ka pats modelis neatbalsta pielāgotas krāsas un tāpēc ir vienkrāsains, jo mēs nevaram modificēt SCS modeļus, tāpēc mēs nevaram piedāvāt krāsojamu versiju.

Tikai Euro Truck Simulator 2?

Jā, šīe transporti ir pieejami tikai Euro Truck Simulator 2 un nevar tik izmantoti American Truck Simulator. Modeļi un informācija par transportiem ir unikāli tieši šai spēlei, līdz ar to mēs neesam spējīgi šo saturu pārvietot uz otru spēli, kopš tas prasītu ļoti daudz laika un darba. Nākotnē mēs apsveram pievienot transportlīdzekļus American Truck Simulator (tie būtu unikāli ATS) kā arī ETS2, tomēr mēs esam tikai sākuma stadijā šim projektam; šie transporti ir tikai pieejami Euro Truck Simulator 2.

Esmu Patron biedrs, bet nevaru izmantot Patron transportu?

Patron-ekskluzīvais ir tikai pieejams Patrons biedriem, kuru līmenis atbilst Tier 3 - Master Trucker. Tas ir tieši saistits ar Patron katra atsevišķā līmeņa papildus iespējām, kuras pieejamas spēlē, piemēram Patron peldošais krāsotais segvārds un zelta monēta. Patron transports ir vēlviens spēles-unikāls rīks, kurš pieejams tikai Tier 3 biedriem, lai atrastos līdzvērtīgā vērtībā ar pārējiem Patron līmeņiem. Līdz tiek izmantots Patron transports bez Tier 3 abonamenta, spēlētājs tiks izmests no servera.

Ja esat Master Trucker un joprojām neredzat savu Patreon transportu spēlē, lūdzu pārbaudiet šo rakstu vai dodieties uz mūsu Discord platformu, lai saņemtu palīdzību.

Stūre atrodās zem mana transportlīdzekļa?

Jūs varat sastapt dīvainu stūri / stūres iekārtu zem transportlīdzekļa, kad apskatāt transportu caur dažādām opcijām. Ja pauzējat savu spēli vai dodaties uz dīleri, Jūs sastapsiet šo problēmu. Šajā jautājumā mēs nevaram neko diži palīdzēt, kopš esam limitēti cik daudz spējam limitēt pašā spēlē, līdz ar to nevaram neko mainīt. Problēma neparādās spēlē kad braucat un tā arī neietekmē veiktspēju pašiem transportiem nekādīgi. Ņemot vērā ka šis uzrādās vien opcijās, tā ir pašlaik viena no mazākajām problēmām.

Vai es varu pieņemt piegādes?

Šie jaunie transporti ir līdzīgi Scout, līdz ar to ar tiem ir paredzēts tikai vien brakt, Jums nav atļauts ar tiem veikt jebkādus pārvadājumus. Radīt darbojošas piegādes opcijas būtu ļoti grūti, jo spēles piegādes ir paredzētas tikai ar piekabēm, un tā kā Jūs to nedarītu ar atsevišķiem transportlīdzekļu veidiem, to būtu grūti īstenot. Tā ir vienkārši sakritība ka transportlīdzeklis, par kuru tika balsots, ir tas, kas pārvadā kravu; šie jaunie transportlīdzekļi netika pievienoti ar nolūku radīt jaunu veidu kā veikt kravas piegādes.


Ja Jums ir citi jautājumi, izmantojiet mūsu Discord serveri un uzdodiet jautājumu #support kanālā - kopienas biedrs vai administrators atbildēs uz Jūsu jautājumu.

Mēs novērtējam visus ieteikumus kurus saņemam, tādēļ droši iesniedziet savu biļeti Community Management atsauksmes sistēmā.

Izbaudiet šos transportus!