İş Menüsünde Herhangi Bir İşin Çıkmaması


Last update: 21 Aug 2019 11:44 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/133TruckersMP oynarken herhangi bir iş bulamıyorsanız bu çözümleri denemelisiniz:

Her şeyden önce: İşleri alabilmek için önce bir çekiciye sahip olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Bazı uzun yükleme sürelerine veya diğer sorunlara neden olabileceği için hızlı işler almanızı önermeyiz. Her zaman çekiciniz için normal yük piyasasının işlerini almalısınız. Eğer tek oyunculuda bir işi yapmaya başlıyorsanız, işi orada bitirmeye çalışmalısınız. Lütfen işi teslim ederken çok oyunculuya (MP) geçmeyiniz. Ayrıca bir iş sırasında ara vermemelisiniz. Bir sözleşme sırasında birkaç saat veya gün ara verilmesi yük piyasasında sorunlara neden olabileceğinden yük sözleşmenizi aynı seferde bitirmeyi deneyin.

Yukarıda listelenen ipuçlarını izliyorsanız ancak hala yük bulamıyorsanız, aşağıdaki çözümlerden birini deneyin:

  • Garaja veya servise gitmek
  • Otel de veya serviste uyumak
  • Bir tren veya feribot ile yolculuk yapmak

Eğer bu çözümler işe yaramadıysa manuel olarak ekonomi sistemini sıfırlamanız gerekmektedir. Bunun için aşağıdaki adımları takip ediniz:

  1. Belgelerim> Euro Truck Simulator> Profiles veya Belgelerim> American Truck Simulator> Profiles yolunu takip ediniz ve profil dosyanızı bulunuz.
  2. Config_logal_cfg dosyasını bir not defteri olarak açınız.
  3. Uset g_force_economy_reset "0" değererini 1 olarak değiştiriniz ve kaydediniz.
  4. TruckersMP’yi başlatınız ve profilinizi yükleyiniz. Oyunda bir değişiklik tespit edildiğini söyleyen bir uyarı alacaksınız. Bu ekonomi sisteminin sıfırlandığını göstermektedir.
  5. Son olarak oyundan çıkınız ve config_cfg dosyasını 0 olarak değiştiriniz. Eğer değiştirmezseniz her seferinde ekonomi sistemi sıfırlanacaktır.

Bu geçici bir çözümdür. TruckersMP oynamak istediğinizde her zaman bunu yapmanız gerekmektedir.

Tags

Author

Deleted Account's avatar

Community Management