Žádné nabídky zakázek?


Last update: 19 Jan 2020 11:32 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/161Žádné nabídky zakázek?

Nejprve: Mějte na paměti, že pro práci musíte vlastnit tahač. Nedoporučujeme brát rychlé zakázky, mohly by totiž způsobit dlouhou dobu načítání nebo jiné problémy. Vždy byste měli brát normální zakázky se svým vlastním tahačem. Pokud začnete dělat zakázku v singleplayeru, zkuste ji zde i dokončit. Během přepravy nepřepínejte na náš MP. Totéž platí pro zakázky v našem MP. Během přepravy byste také neměli dělat přestávky. Pokuste se zakázku dokončit na stejné relaci, protože přestávky v délce několika hodin nebo dnů během zakázky mohou způsobit problémy s přepravním trhem.

Pokud budete postupovat podle výše uvedených tipů, ale stále nebudete moci najít žádné náklady, zkuste jedno z následujících řešení:

  • Teleport do garáže nebo do servisu.
  • Spát v hotelu, na parkovišti atd.
  • Použijte vlak nebo trajekt.

Pokud vám žádná z těchto řešení nepomohla, měli byste své nastavení ekonomiky resetovat ručně. Postupujte prosím podle tohoto návodu:

  1. Přejděte do "My Documents/Euro Truck Simulator/profiles" nebo “My Documents/American Truck Simulator/profiles” a najděte svůj profil - pokud máte pouze jeden profil, bude to jediný, jinak budete muset zjistit, který chcete upravit.
  2. Ve složce profilu otevřete "config_local.cfg" v textovém editoru (Poznámkový blok, ...).
  3. Vyhledejte řádek 'uset g_force_economy_reset "0"' - změňte hodnotu 0 na 1 a soubor uložte.
  4. Nyní spusťte TruckersMP a načtěte svůj profil. Měla by se zobrazit zpráva s nápisem "Zjištěna změna hry". Vaše ekonomika by měla být resetována.
  5. Nakonec vypněte hru a znovu změňte hodnotu z 1 zpět na 0 ve vašem "config.cfg". Pokud tak neučiníte, nastavení se resetuje při každém spuštění hry.

Poznámka: Tohle je pouze dočasná oprava problému. S největší pravděpodobností to budete muset udělat pokaždé, když budete chtít hrát v TruckersMP.

Tags

Author

BoSsik2's avatar

BoSsik2

TruckersMP Retired Legend