Žiadne práce na zákazky

Last update: 20 Feb 2020 15:18 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/175ŽIADNE PRÁCE NA ZÁKAZKY

Po prvé: Musíte mať na pamäti, že musíte vlastniť kamión, aby ste mohli prepravovať náklady. Neodporúčame vykonávať rýchle práce, pretože to môže spôsobiť dlhé načítavanie alebo iné problémy. Vždy by ste si mali vziať prácu z normálneho trhu nákladnej dopravy pre svoj vlastný kamión. Ak začnete pracovať v hre Singleplayer (hra pre jedného hráča) , mali by ste sa pokúsiť dokončiť tu prácu. Počas prepravy nákladu neprepínajte naspäť do MP (TruckersMP). To isté platí pre pracovné miesta na našom akciovom trhu. Okrem toho by ste si nemali robiť prestávky. Pokúste sa dokončiť dodávku v tej istej relácii, pretože prestávky trvajúce niekoľko hodín alebo dní môžu viesť k problémom s prepravným trhom.

Ak postupujete podľa vyššie uvedených tipov, ale stále nemôžete nájsť žiadne náklady, skúste niektoré z nasledujúcich riešení:

  • Teleport do garáže alebo servisnej služby
  • Spať v hoteli, v servise atď.
  • Použite vlak alebo trajekt.

Ak vám žiadne z týchto riešení nepomohlo, musíte manuálne resetovať svoju ekonomiku. Postupujte podľa tohto návodu:

  1. Prejdite na "Moje dokumenty/Euro Truck Simulator/Profiles" alebo "Moje dokumenty/American Truck Simulator/Profiles" a nájdite si profil - ak máte iba jeden profil, bude to jediný, inak budete musieť určiť, čo chcete editovať.
  2. Otvorte "config.cfg" v priečinku profilu v textovom editore (Poznámkový blok, ...)
  3. Pozrite sa na riadok 'uset g_force_economy_reset' 0 '' - zmeňte 0 na 1 a uložte úpravy.
  4. Teraz spustite TruckersMP a nahrajte svoj profil. Musíte dostať správu "Zistená zmena hry". Vaša ekonomika by sa teraz mala resetovať.
  5. Nakoniec hru opäť vypnite a zmeňte, z 1 späť na 0 v "config.cfg", ak to neurobíte tak v opačnom prípade sa to obnoví pri každom spustení hry.

Poznámka: Toto je len dočasná oprava problému. S najväčšou pravdepodobnosťou to budete musieť urobiť vždy, keď zadáte TruckersMP.

Author

Dominik [SK]

Hello there,
I would like to introduce myself to you, my name is Dominik, and I come from Slovakia.

Dominik

TruckersMP Game Moderator