Společná řešení


Last update: 20 Sep 2021 13:53 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/179Hledáte některá běžná řešení, která by mohla váš problém vyřešit? Zde je několik tipů, které by mohly pomoci!

Spusťte hru jako správce

Společným řešením mnoha problémů je spuštění aplikace TruckersMP jako správce. Tento jednoduchý krok může vyřešit mnoho problémů, které se zde mohou vyskytovat.

  • Klikněte pravým tlačítkem myši na aplikaci TruckersMP (TruckersMP Launcher)

  • Zvolte možnost Spustit jako správce

Spusťte ETS 2 s DirectX (64-bit)

Pro spuštění ETS2MP v módu DirectX; Otevřete Steam a přejděte do své herní knihovny. Vyberte Euro Truck Simulator 2, stiskněte play a zvolte Launch with DirectX9 (64-bit)nebo [...]DirectX11. Nezapomeňte, že DirectX11 může ve hře způsobovat nějaké problémy, je totiž stále v experimentální verzi. DirectX

Ujistěte se, že používáte nejnovější verzi rozhraní .NET Framework

Chcete-li stáhnout nejnovější verzi rozhraní .NET Framework, přejděte na následující webovou stránku: https://dotnet.microsoft.com/download.

Přeinstalujte TruckersMP

Dalším řešením by mohlo být přeinstalování klienta TruckersMP.

  • Otevřete Vyhledávání systému Windows (Windows Search) a vyhledejte %programdata%. Měli byste zde najít složku nazvanou %programdata% - otevřete tuto složku.
  • Po otevření této složky se pokuste najít složku TruckersMP a odstraňte ji.
  • Otevřete své dokumenty a smažte složku (složky) ETS2MP / ATSMP.
  • Jakmile to uděláte, otevřete ovládací panel systému Windows a přejděte na programy a funkce. Poté, odinstalujte TruckersMP Launcher.
  • Po odinstalování přejděte na stránku ke stažení a stáhněte si klient TruckersMP.
  • Jakmile je klient stažen, spusťte jej jako správce a postupujte podle pokynů. *Nezapomeňte zadat správnou cestu (cesty) ETS 2 / ATS! * Další informace o přeinstalaci našeho Launcheru naleznete v tomto článku.

Ověřte své soubory hry

Chcete-li ověřit své soubory hry, musíte otevřít službu Steam. Poté přejděte do knihovny a klikněte pravým tlačítkem myši na Euro Truck Simulator 2.

Otevřete Vlastnosti a přejděte na Místní soubory. Poté, co jste tam úspěšně dorazili, klikněte na "Ověřit integritu herních souborů" a počkejte, dokud Steam ověření nedokončí. Po dokončení můžete obdržet nové soubory ke stažení.

Co když žádná z těchto řešení můj problém neřeší?

Pokud žádná z těchto řešení váš problém nevyřeší, můžete se podívat zde knowledge base articles, na naše fórum nebo se obrátit na náš tým podpory.