Spoločné riešenia


Last update: 20 Sep 2021 13:53 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/190Hľadáte nejaké riešenia, ktoré Vám môžu vyriešiť váš problém? Tu je niekoľko rád, ktoré by to mali vyriešiť!

Spustite hru ako administrátor

Spoločným riešením mnohých problémov je spustenie TruckersMP ako administrátor. Tento jednoduchý krok môže vyriešiť veľmi veľa problémov, ktoré sa vyskytujú pri hraní TruckersMP.

  • Kliknite pravým tlačidlom myši na Launcher TruckersMP
  • Vyberte možnosť "Spustiť ako administrátor"

Spustite ETS2 s DirectX (64-bitovým)

Spustenie ETS2MP v režime DirectX; Otvorte Steam a prejdite do knižnice. Vyberte si (Euro Truck Simulator 2), stlačte play a zvoľte (Launch with DirectX (64-bit) DirectX) alebo ([...]DirectX11). Zapamätajte si, že DirectX11 môže mať nejaké problémy v hre pretože je to stále len skúšobná verzia.
https://cdn.discordapp.com/attachments/507247479641735179/639905625278644256/Screenshot_1.png

Uistite sa, či máte najnovšiu verziu .NET Framework

Pre nainštalovanie najnovšej verzie .NET Framework, prejdite na túto webovú stránku https://dotnet.microsoft.com/download.

Preinštalovanie TruckersMP

Ďalšie riešenie by bolo preinštalovať TruckersMP.

  • Otvorte vyhľadávanie v systéme Windows a vyhľadajte %programdata% . Vyhľadajte/nájdite si priečinok %programdata%. Otvorte priečinok

  • Ak ste ho našli,skúste nájsť priečinok TruckersMP a vymažte ho s počítača.

  • Otvorte aj dokumenty a odstráňte priečinok (priečinky) ETS2MP/ATSMP úplne.

  • Ak ste to už takto urobili, otvorte ovládací panel a prejdite na programy a funkcie. Keď ste sa tam dostali, vymažte TruckersMP Launcher.

  • Potom prejdite na stránku TruckersMP a otvorte si (stiahnutie TruckersMP) a stiahnite si Launcher.

  • Po stiahnutí Launchera ho spustite ako Administrátor a postupujte podľa pokynov. *Nezabudnite prosím zadať správnu cestu ETS 2/ATS! Viac informácií o preinštalovaný nášho Launchera nájdete v tomto článku

Overenie herných súborov.

Overenie svojich súborov môžete takto,že musíte otvoriť Steam Launcher. Potom musíte prejsť do knižnice a kliknite pravým tlačidlom myši na Euro Truck Simulator 2.

Ak ste to takto urobili, otvorte Nastavenia (Properties) a prejdite na Miestne súbory (Local Files). Kliknite na "Overiť integritu herných súborov" a počkajte,kým sa súbory overia. Po dokončení môžete obdržať nové súbory na prevzatie/stiahnutie.

Čo ak žiadny z týchto riešení nevyriešil môj problém?

Ak žiadny z týchto riešení nevyriešil váš problém, môžete sa pozrieť na ďalšie články knowledge base articles, na náš fórum alebo sa môžete obrátiť na náš tím podpory tu.

Tags

Author

^Dominik^'s avatar

^Dominik^

Hello there,
I would like to introduce myself to you, my name is Dominik, and I come from Slovakia.