This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: How to use the ban appeal system & FAQ

Ako použiť ban appeal & FAQ


Last update: 30 Apr 2020 08:46 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/200Krok 1

Po vstupe na webovú stránku sa zobrazí červené upozornenie, ktoré vás upozorní na prijatý zákaz, vrátane dôvodu, dôkazu, ako dlho máte zákaz a možnosť odvolať sa.
Evidence


Krok 2

Preskúmajte záznamy a zistite, či je zákaz oprávnený. Ak áno, odporúčame vám, aby ste sa proti tomuto zákazu neodvolali, pretože neodstraňujeme správne vydané zákazy. Vezmite si to ako zážitok zo štúdia a nabudúce sa pokúste tomu vyhnúť. Ak podľa vášho názoru nie je zákaz odôvodnený, postupujte na krok 3.


Krok 3

Ak si myslíte, že váš zákaz nie je vydaný správne, kliknite na "Odvolať sa proti zákazu", ktorý je zvýraznený žltou farbou.


Krok 4

Ak máte zákaz, na tejto stránke sa zobrazia vaše súčasné zákazy. Vpravo sa zobrazuje text „Odvolať sa proti tomuto zákazu“ - kliknite naň. Odvolanie zakázať
Click

Poznámka: Ak nemôžete vytvoriť odvolanie proti zákazu, znamená to, že nemáte zákaz alebo jeho platnosť vypršala, ako vidíte na obrázku nižšie.
NoBan


Krok 5

V textovom poli vysvetlite, prečo zákaz nie je správny a prečo by mal byť odstránený z vášho profilu. Ak ste náhodou zaznamenali incident z vášho pohľadu v čase počiatočného incidentu , nahrajte ho na YouTube alebo na inú platformu, ktorá podporuje videá, a do odvolania zahrňte odkaz na video. Vysvetlite podrobne, ako k incidentu došlo a prečo je váš zákaz neplatný. Po podrobnom vysvetlení kliknite na možnosť "Odvolať sa".
Excuse


Krok 6

Počkajte, kým moderátor hry vyrieši vaše odvolanie. Spamovanie alebo zverejňovanie vecí, ktoré nesúvisia so zákazom, nepomôže ani nezlepší situáciu.


Často kladené otázky

Otázka: Pred niekoľkými hodinami som vytvoril odvolanie proti zákazu, ale stále som nedostal odpoveď.
Odpoveď: Kvôli veľkému počtu odvolaní, ktoré prijímame takmer denne, môže trvať určitý čas, kým vám moderátor hry odpovie. Ak nedostanete odpoveď do 3 dní, môžete sa obrátiť na systém spätnej väzby a podať sťažnosť na zamestnanca.

Otázka: Bol som zakázaný, ale prečo neexistujú dôkazy o mojom zákaze?
Odpoveď: Ak ste dostali ban z hry, môže chvíľu trvať, kým zamestnanec odovzdá dôkaz. Ak ju chcete vidieť, odvolajte sa a požiadajte zamestnanca, ktorý rozsudok vydal, o dôkaz.

Otázka: Môj zákaz je oprávnený, ale môžem ešte podať odvolanie?
Odpoveď: Áno a nie. Aj keď máte možnosť odvolať sa proti tomuto zákazu, neodporúčame vám to, pretože pravdepodobnosť odstránenia alebo skrátenia zákazu je takmer nulová, za predpokladu, že bol zákaz vydaný správne.

Otázka: Chcem sa sťažovať na zákaz, ktorý bol vydaný pred mesiacom, mám stále možnosť odvolať sa proti nemu?
Odpoveď: Nie, nemôžete vytvárať odvolania na zákazy, ktorých platnosť skončila pred mesiacom. Nemáte tiež možnosť vytvoriť lístok na systém spätnej väzby, ak platnosť zákazu uplynula pred mesiacom. Prečítajte si pravidlá, v tomto prípade najmä §5.3.

Otázka: Mal by som byť odbanovaný, ale prečo je môj ban stále aktívny?
Odpoveď: Ak žijete v inom časovom pásme a nezmenili ste ho v nastavení, mali by ste tak urobiť najskôr alebo ho previesť na svoje časové pásmo. V závislosti od vášho časového pásma sa môže presný dátum vypršania platnosti líšiť.

Tags

Author

Dominik [SK]'s avatar

Dominik [SK]

Hello there,
I would like to introduce myself to you, my name is Dominik, and I come from Slovakia.