Bendravimas

Last update: 14 Oct 2019 11:27 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/224Žaisdami žaidimą, visa tai susiję su vežimais kartu su draugais ir kitais žaidėjais iš viso pasaulio. Žaisdami galite bendrauti dviem skirtingais būdais, naudodami teksto ar balso pokalbį - CB, kaip tai vadiname sunkvežimių vairuotojų pasaulyje. Abu ryšių būdai yra apytiksliai 500 metrų. Tai reiškia, kad kiekvienas, esantis toje vietovėje, gali matyti ir išgirsti pokalbį. Kai jie išeis iš šio diapazono, jie negaus jūsų pranešimų.

Teksto pokalbis

Jei norite siųsti tekstinį pokalbį, paspauskite klaviatūros mygtuką „y“ ir pradėkite rašyti pranešimą. Kai būsite pasiruošę, paspauskite "Enter" ir jūsų pranešimas bus išsiųstas. Kad būtų dar geriau, mes palaikome privačius pranešimus tarp dviejų žaidėjų. Jūs galite lengvai išsiųsti pranešimą vienam žaidėjui asmeniškai naudodami komandą / pm su gavėjo ID.

/pm 123 Tai privati ​​žinutė žaidėjui su ID 123

Atsakymas į privatų pranešimą gali būti atliktas su šia komanda, tačiau nepamirškite, kad tai bus nusiųsta paskutiniam žaidėjui, kuris atsiuntė jums privatų pranešimą.

/r Mano pirmasis atsakymas siuntėjui

Teksto pokalbį taip pat galima naudoti, jei reikia, surinkti žaidėjo informaciją, tai gali būti naudinga, jei norite vėliau pranešti apie žaidėją mūsų svetainėje. Tai galima padaryti naudodami šią komandą:

/pinfo 123

Balso pokalbis

Jei norite perimti patirties į kitą lygį, galite naudoti balso pokalbį ir kalbėti vienu iš daugelio galimų kanalų. Įsitikinkite, kad jūsų mikrofonas yra teisingai nustatytas jūsų kompiuteryje ir toliau ieškokite TAB nustatymų. Kalbėjimas gali būti atliekamas laikant „x“ klavišą.