Inštalácia


Last update: 07 Mar 2020 21:35 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/255Inštalácia programu TruckersMP je jednoduchá a bezplatná! Dokončenie inštalácie trvá len niekoľko minút. Nasledujúci sprievodca inštaláciou vám pomôže začať s programom TruckersMP.

Krok 1: Prevezmite a rozbaľte

Stiahnite a rozbaľte si program z: https://truckersmp.com/download

Poznámka: Musíte byť prihlásený na našich webových stránkach pre stiahnutie

Krok 2: Spustite inštalačný program

Prejdite do extrahovaného priečinka a spustite Install TruckersMP.exe

Po prijatí licenčnej zmluvy sa zobrazí otázka, kam chcete nainštalovať doplnok do počítača. Vyberte požadované miesto a pokračujte.

Destination Path

V ďalšom kroku si môžete vybrať typ inštalácie, ktorú potrebujete. Ak si nie ste istí, čo si vybrať, zvoľte "Úplná inštalácia". Ak máte dve hry Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator , môžete označiť tieto dve políčka. Ak máte iba 1 hru, zrušte zaškrtnutie hry, ktorú nemáte.

Installation Type

Po výbere hry, ktorú chcete nainštalovať pre TruckersMP, budete musieť vybrať cestu k tejto hre. V závislosti od toho, kde ste ho nainštalovali pomocou Steam, cesta bude iná. Vo väčšine prípadov to bude vyzerať takto: "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\American Truck Simulator" or "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2".

Path ATS

Path ETS

V ďalších krokoch môžete spúšťač nainštalovať na predvolenú cestu alebo určiť vlastnú cestu zástupcu spúšťača do priečinka a vybrať, či chcete ikonu na ploche. Potom môžete dokončiť inštaláciu.

Bežné inštalačné problémy

Nižšie sú najčastejšie problémy s inštaláciou. Ďalšie informácie o odstraňovaní problémov a o nájdete v časti Riešenie problémov.

Tags

Author

Dominik [SK]'s avatar

Dominik [SK]

Hello there,
I would like to introduce myself to you, my name is Dominik, and I come from Slovakia.