This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: Joining the Official Discord server

Prisijungimas prie oficialios "Discord"


Last update: 14 Apr 2022 19:09 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/261Jei norite prisijungti prie šio valdymo, turėsite pereiti prie profilio nustatymų ir tada slinkti žemyn. Pamatysite, kad galite pridėti Discord. Tada atsidarys kitas langas, kuriame paprašys įvesti savo Discord duomenis. Vėliau jūsų prašoma leisti „TruckersMP“. Paskutinis žingsnis yra tiesiog spustelėkite nuorodą „Pakviesti“ ir atlikite veiksmus, pateikiamus #connect-truckersmp.

Veiksmai išvardyti trumpoje formoje:

  1. Suraskite nustatymus ir slinkite žemyn, kol pamatysite mygtuką „Pridėti Discord“, spustelėkite jį;

settings

  1. Prisijunkite prie „Discord“ paskyros (arba užsiregistruokite, jei dar neturite); login

  2. Suteikite „TruckersMP“ leidimą Discord; authorise

  3. Vykdykite kvietimo nuorodą ir prisijunkite. invite

  4. Jei įvedate Discord serverį be „TruckersMP“ paskyros, spustelėkite „#connect-truckersmp“ kanalą ir palaukite.

(Pastaba: šis žingsnis nereikalingas, jei atliksite toliau nurodytus veiksmus.)

check

Kad matytumėte reakciją, patvirtinančią jūsų paskyrą, jums reikia įjungti šią parinktį „Discord“ nustatymuose:

Discord settings option for displaying emoji on messages

Prisijungę prie serverio, tuoj pat negalėsite kalbėtis su kitais, laukimo laikas yra 5 minutės. Tai puikus laikas perskaityti #welcome naudingos informacijos. Po to galėsite kalbėtis įvairiais kanalais.

Nors negalite kalbėtis, prašome perskaityti mūsų taisykles, kurios gali būti pateiktos #discord-rules kanale ir #welcome kanale. Po to taip pat galite pridėti tam tikras gretas savo Discord vaidmeniui, kuris suteikia jums prieigą prie, pavyzdžiui, konkrečių kalbų kanalų. Naudokite #roles kanalą ir spustelėkite norimos kalbos vėliavą. Pavyzdžiui, paspaudę 🇹🇷, galėsite pasiekti Turkijos teksto kanalą.

Be to, yra specialių grupių, kurias gali priskirti tik nesuderinami moderatoriai (arba aukščiau). Suraskite #request-group kanalą ir patikrinkite, ar pridedami pranešimai, kad peržiūrėtumėte specialių rangų gretų.

Jei patiriate kokių nors techninių sunkumų arba reikia papildomos pagalbos, nedvejodami kreipkitės į bendruomenę arba tiesiogiai susisiekite su TruckersMP Support. Šia prasme smagiai kalbėkite su kitais žmonėmis

Tags

Author

ElectroHouse20's avatar

ElectroHouse20

Known languages: Russian, English, Lithuanian