This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: Joining the Official Discord server

Pripojenie sa na oficiálny,verejný discord server


Last update: 14 Apr 2022 19:10 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/276Ak chcete vstúpiť do tejto skupiny, budete musieť prejsť na nastavenia profilu a potom sa trochu posunúť sa dole. Uvidíte, že môžete pridať Discord. Neskôr sa otvorí ďalšie okno s výzvou na zadanie poverení. Potom budete požiadaný o autorizáciu TruckersMP. Posledným krokom je jednoducho kliknúť na odkaz na pozvánku a nasledovať kroky v časti #connect-truckersmp.

Kroky uvedené v skrátenej forme:

  1. Nájdite nastavenia a posuňte sa nadol, kým sa nezobrazí tlačidlo Pridať discord, kliknite naň;

settings

  1. Prihláste sa na svoj účet Discord (alebo sa zaregistrujte, ak ešte nemáte účet)

login

  1. Uveďte povolenia pre autorizáciu TruckersMP.

authorise

  1. Kliknite na odkaz a pripojte sa k serveru.

invite

  1. Ak zadáte server bez konta TruckersMP, kliknite na ✅ #connect-truckersmp check a počkajte. (Ak budete postupovať podľa vyššie uvedených pokynov, nebudete s ním oboznámení)

check

Ak chcete vidieť reakciu na overenie svojho účtu, musíte mať v nastaveniach Discordu povolenú nasledujúcu možnosť:

Discord settings option for displaying emoji on messages

Akonáhle sa pripojíte k serveru, nebudete si môcť písať s ostatnými priamo, musíte počkať 5 minút . Je to ideálny čas si prečítať #welcome a získať užitočné informácie. Potom môžete chatovať na viacerých kanáloch.

Aj keď nemôžete chatovať, žiadame vás, aby ste si prečítali naše pravidlá, ktoré nájdete na kanálových #discord-rules a kanále #welcome. Potom si môžete pridať role na váš discord ktoré vám umožnia získať prístup napríklad ku konkrétnym jazykovým kanálom. Použite kanál #roles a kliknite na vlajku požadovaného jazyka. Napríklad kliknutie 🇹🇷 to vám umožní prístup k tureckému textovému kanálu.

Okrem toho existujú špeciálne skupiny, ktoré môžu byť priradené iba moderátormi (alebo vyššie). Nájdite kanál #request-group a prezrite si ukotvené správy a skontrolujte požiadavky na špeciálne ranky.

Ak máte akékoľvek technické problémy alebo potrebujete ďalšiu pomoc, neváhajte sa opýtať komunity alebo kontaktujte priamo TruckersMP Support. V tomto zmysle sa bavte s inými ľuďmi.

Tags

Author

Dominik [SK]'s avatar

Dominik [SK]

Hello there,
I would like to introduce myself to you, my name is Dominik, and I come from Slovakia.