This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: How to use the Report System

Kaip naudotis report'ų sistema


Last update: 24 Nov 2021 16:55 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/301  1. Eikite į http://truckersmp.com

Website

  1. Spustelėkite "Prisijungti" ir įveskite savo TruckersMP el. Paštą ir slaptažodį. Jie yra tokie patys kaip jūsų forumas ir prisijungimas

Login

  1. Kai tik prisijungsite, būsite grąžinti į pagrindinį puslapį. Pasukite virš savo vardo ir pasirinkite „Ataskaitos“ ( "Reportas" ).

MyAccount

  1. Turėtumėte susitikti su lentele ir mygtuku, kuris leis jums sukurti „Naują reportą “. Spustelėkite mygtuką „Naujas reportas“. Galite rasti, kiek ataskaitų palikote kūrimui, ir maksimalią sumą, kurią galite sukurti kaip visumą. Galite peržiūrėti informaciją apie atviras, priimtas ir atmestas reportus. Jei norite sukurti naują reportą, galite spustelėti mygtuką „Sukurti reportą“.

Report

  1. Šiame etape galėsite užpildyti informaciją apie žaidėją, apie kurį pranešate. Čia galite sužinoti, kaip gauti „TruckersMP Player ID“, nepamirškite užpildyti visų detalių apie tai, kas įvyko, atitinkamus vaizdo įrašo žymias ir nuorodas į įrodymus. Atminkite, kad daugeliui reportų negalima priimti ekrano, nes jie ne visada patvirtina, kas nutiko. Paveikslėliai gali būti naudojami pranešimams apie įžeidimus / gedimus ir slapyvardžius / žymes ( tag ). Visi pateikti įrodymai turi būti prieinami patikrinti PLUS 1 mėnesį. Užblokavimai gali būti pašalinti, jei įrodymai bus pašalinti anksčiau ir jums gali būti ribota prieiga prie pranešimų. Pastaba: Jei įvedate „TruckersMP“ darbuotojo ID, gausite įspėjimą. Jei įvesite „TruckersMP“ ID, kurio dydis yra 3500 arba mažesnis, gausite įspėjimą, kad dvigubai patikrintumėte įvestą identifikatorių.

Information

  1. Užpildykite reikiamą informaciją. Įsitikinkite, kad įvedus „TruckersMP ID“, rodomas teisingas naudotojo vardas. Įsitikinkite, kad įtraukėte atitinkamas nuorodas į įrodymus, po to spustelėkite „Siųsti reportą“.

Fields

  1. Po to grįšite prie siunčiamos ataskaitos. Tai turėtų atrodyti panašiai. Čia galite rasti ataskaitos būseną. Taip pat galite pamatyti administratoriaus komentarą ir, jei jis buvo atmestas, kodėl jis buvo atmestas. Jums nebus rodomas, jei gausite teigiamą arba neigiamą atsakymą. Taip pat galite sužinoti savo ataskaitų būseną spustelėję savo vardą ir spustelėdami -> „Reportos“.

Submissions

Kaip matote čia, jūsų turimos ataskaitos dabar nukrito viena, kad parodytumėte, kad turite vieną reportą, laukiančią veiksmų.

Available

Tags

Author

ElectroHouse20's avatar

ElectroHouse20

Known languages: Russian, English, Lithuanian