Baza wiedzy System Reportów

Last update: Today, 00:00 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/34


P: Zrobiłem report, dlaczego jeszcze go nikt nie sprawdził?

Odp.: Czasami nasza kolejka może być dość duża, co opóźni czas naszej reakcji. Ale nie martw się, ponieważ każdy report zostanie rozwiązany w końcu, żaden report nie zostanie pominięty.

P. Jeśli mój report zostanie odrzucony, czy moja ocena reportu (liczba reportów, które mogę złożyć) zostanie zmniejszona?

Odp.: Niekoniecznie. Sposób oceniania Twojego reportu zależy od jakości reportu, a nie od wyniku reportu. Istnieją różne powody, dla których report może zostać odrzucony, ale pozytywna ocena jest nadal nadawana.

P: Ostrzeżenie pokazuje, że identyfikator jest niski. Czy to oznacza, że ??mój report jest nieprawidłowy?

Odp.: Nie. Oznacza to, że powinieneś dokładnie sprawdzić, czy nie wstawiasz ID gry zamiast identyfikatora TruckersMP.

P: Ostrzeżenie pokazuje, że zgłaszam członka personelu. Czy to oznacza, że ??mój report jest nieprawidłowy?

Odp.: Tak. System nie pozwala na zgłaszanie członków personelu. Jeśli okaże się, pracownik zrobił coś złego lub wątpliwości, prosimy przesłać feedback.

P: Dlaczego mogę utworzyć tylko 10 reportów?

Odp.: Personel moderacji jest proszony o ocenę jakości reportów. Jest to używane, aby pozbyć się większości niepotrzebnych reportów, które obecnie przechodzą przez system. Im więcej dobrych reportów przesyłasz, tym więcej będziesz w stanie eaportować w przyszłości. Im więcej złych zgłoszeń złożysz, tym mniej będziesz w stanie zgłaszać, do momentu, w którym nie bedziesz już w stanie wysyłać rerporty.

P: Osiągnąłem swój limit w systemie reportów, co muszę zrobić?

Odp.: Musisz zaczekać na przetworzenie niektórych reportów. Gdy niektóre reporty zyskają pozytywne punkty od administratora, będziesz mieć wyższy limit reportu.

P: Mam zakaz korzystania z systemu reportów. Co mam teraz zrobić?

Odp.: Musisz napisac feedback, i wybrac kategorie - Game Moderation Management.

P: Mój report został już rozpatrzony. Czy mogę usunąć dowody ze strony gdzie dodałem dowód?

Odp.: Nie. Dowód musi być dostępny na czas trwania banalu PLUS 1 miesiąc. Ma to na celu upewnienie się, że zbanowany użytkownik może prawidłowo odwołać się od zakazu. Należy pamiętać, że wcześniejsze usunięcie dowodów może spowodować usunięcie praw do zgłaszania graczy. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z §1.4 naszych zasad.

Author

BoSsik2

TruckersMP Translation Manager