This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: Permissions

Leidimai


Last update: 12 Nov 2020 01:12 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/365Sveiki sunkvežimių vairuotojai!

Pirmiausia, kas yra „VTC“ apibrėžimas? „VTC“ reiškia „Virtual Trucking Company“ ir veikia taip pat, kaip ir iš realaus gyvenimo, išskyrus tas, kuris yra virtualioje erdvėje.

„VTC“ ir jos „išnuomotų“ vairuotojų taškas yra panaudoti savo vaizduotę, kad nuvežtumėt į vietą, kur jaučiatės kaip dalis autovežių bendruomenės. Čia rasite draugišką aplinką ir tikriausiai net draugus, su kuriais galite vairuoti. Jei vairuojate vieni ir norite vairuoti su naujais draugais, nedvejodami kreipkitės į vieną iš VTC.

Kokius leidimus galima suteikti?

Yra daugybė leidimų, kurie gali būti suteikti VTC sukuriamiems vaidmenims. Šie leidimai padės suteikti jūsų darbuotojams ir kitiems nariams papildomą prieigą prie jūsų virtualios įmonės, kad galėtumėte ją padaryti unikalią ir pradedant nuo jūsų įmonės profilio pasidalijimo naujienų, kad vartotojai nenorėtų prisijungti prie juodojo sąrašo sistemos.

Leidimų pavyzdžiai:

Žinios

Suteikdami savo nariams vaidmenį „Naujienos“, suteikiate jiems prieigą skelbti dienoraščio naujienas ar pranešimus, kuriuos bet kuriuo metu galima redaguoti ar ištrinti.

Įdarbinimas

Nariai, turintys „Recruitment“ vaidmenį, turi prieigą prie paraiškų puslapio, kuriame jie gali nuspręsti, ar kandidatas yra pakankamai kvalifikuotas, kad būtų priimtas į VTC.

Valdymas

Suteikdami prieigą prie leidimo „Valdymo“ tam tikram vaidmeniui, žmonės, turintys tam tikrą vaidmenį, gali išmesti kitus narius, valdyti kitus narius arba net valdyti vaidmenis.

Juodasis sąrašas

Naudodamiesi „juodojo sąrašo“ leidimais, nariai gali įtraukti kitus narius iš VTC į juodąjį sąrašą ir apriboti jų prisijungimą dar kartą, nebent jie būtų pašalinti iš šio juodojo sąrašo, kuris yra kitas leidimas, kurį suteikia šis leidimas.

Galerija (tik patikrintiems VTC)

Žmonės, turintys šiuos leidimus, gali įkelti vaizdus į VTC galeriją, juos redaguoti ir ištrinti. Galerija matoma visiems, nepriklausomai nuo jų vaidmens .Sužinokite daugiau apie VTC galeriją čia.

Tags

Author

ElectroHouse20's avatar

ElectroHouse20

Known languages: Russian, English, Lithuanian