This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: Permissions

Povolenia


Last update: 12 Nov 2020 01:13 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/377Drahí truckeri !

V prvom rade, aká je definícia „VTC“? VTC je skratka pre spoločnosť Virtual Trucking Company a funguje rovnako ako spoločnosti v reálnom živote, okrem tej, ktorá sa nachádza vo virtuálnom priestore.

Účelom "VTC" a jeho "najatých" vodičov je využiť Vašu predstavivosť, aby vás na miesto, kde sa cítite súčasťou komunity vodičov. Nájdete tu priateľské prostredie a pravdepodobne aj priateľov, s ktorými môžete jazdiť.

Aké povolenia možno priradiť?

Existujú početné povolenia, ktoré môžu byť priradené pozíciám, ktoré ste vytvorili vo vašom VTC. Tieto povolenia vám pomôžu poskytnúť vášmu tímu a členom mimoriadny prístup k virtuálnej spoločnosti, aby ste ju mohli urobiť jedinečnou, od začínania uverejňovať novinky vo vašom firemnom profile a blokovať tak nechcených používateľov v systéme "čierna listina", aby sa nemohli pripojiť k VTC.

Príklad povolení:

Novinky

Tým, že poskytnete svojim členom úlohu ''Novinky'', môžete im udeliť povolenie na uverejňovanie blogových noviniek alebo oznámení, ktoré je možné kedykoľvek upraviť alebo odstrániť.

Nábor

Prijímajúci členovia majú prístup na stránku aplikácie, kde sa môžu rozhodnúť, či je kandidát dosť dobrý na to, aby bol prijatý do VTC.

Manažment

Poskytnutím povolenia „Manažmentu“ určitej pozícii môžu ľudia v tejto pozícii vylúčiť ostatných členov, riadiť ostatných členov, vidieť správu VTC alebo dokonca spravovať úlohy

Čierna listina

S oprávneniami "čiernej listiny" môžu členovia pridať ďalších členov do čiernej listiny VTC a obmedziť ich pripojenie, pokiaľ nie sú odstránené z tohto zoznamu a nie je udelené iné povolenie.

Galéria (Iba overené VTCs)

Ľudia ktorý majú právomoc pridávať fotografie do VTC galérie,upravovať a mazať ich. Galéria je viditeľná pre každého bez ohľadu na pozíciu . Viac ohľadom VTC Galérii tu

Tags

Author

Dominik [SK]'s avatar

Dominik [SK]

Hello there,
I would like to introduce myself to you, my name is Dominik, and I come from Slovakia.

Dominik

TruckersMP Game Moderator