Instalacja

Last update: 01 Mar 22:42 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/38Instalacja TruckersMP jest łatwa i darmowa! Cały proces trwa tylko kilka minut. Poniższa instrukcja pomoże ci zacząć z TruckersMP.

Krok pierwszy: Pobierz i Wypakuj

Pobierz oraz wypakuj TruckersMP Launcher z https://truckersmp.com/download.

Uwaga: Musisz być zalogowany, aby rozpocząć pobieranie.

Krok drugi: Rozpocznij Instalację

Przejdź do wypakowanego folderu i uruchom Install TruckersMP.exe

Po zaakceptowaniu umowy licencyjnej, zostaniesz poproszony o ustalenie miejsca instalacji TruckersMP Launcher. Wybierz odpowiednią dla siebie lokalizację i kontynuuj.

W następnym kroku, możesz wybrać rodzaj instalacji. Jeżeli nie masz pewności, który wybrać, zaznacz "Full Installation". Jeżeli posiadasz zarówno Euro Truck Simulator 2, jak i American Truck Simulator, możesz zaznaczyć oba okienka. Jeżeli masz tylko jedną grę, odznacz okienko przy grze, której nie posiadasz.

Po wybraniu gier, do których chcesz zainstalować TruckersMP, musisz wpisać ich ścieżki. W zależności od tego, gdzie zainstalowałeś te gry poprzez Steam, ścieżki mogą się różnić. W większości przypadków, ścieżka będzie wyglądała tak: "C:\Pliki Programów (x86)\Steam\steamapps\common\American Truck Simulator" lub tak: "C:\Pliki Programów (x86)\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2".

W kolejnych krokach, kontynuuj z domyślną ścieżką, lub ustaw własną ścieżkę do skrótu TruckersMP w folderze Menu Start i zaznacz, czy chcesz dodać skrót na pulpicie. Gdy to zrobisz, możesz zakończyć instalację.

Częste Problemy z Instalacją

Poniżej znajdują się niektóre, często zgłaszane problemy z instalacją. Aby otrzymać pomoc z rozwiązywaniem problemów, sprawdź naszą sekcję Rozwiązywania problemów (Technical issues).