Instalacja


Last update: 11 Dec 2021 09:39 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/38Instalacja TruckersMP jest łatwa i darmowa! Instalacja trwa tylko kilka minut. Ten artykuł pokaże ci jak poprawnie zainstalować TruckersMP.

Krok 1: Pobierz i rozpakuj

Pobierz i rozpakuj TruckersMP launcher który możesz pobrać tutaj https://truckersmp.com/download.

Uwaga: Musisz być zalogowany, aby rozpocząć pobieranie.

Krok 2: Rozpocznij Instalację

Przejdź do wypakowanego folderu i uruchom Install TruckersMP.exe

Po zaakceptowaniu License Agreement (umowy licencyjnej), zostaniesz poproszony o ustalenie miejsca w którym chcesz zainstalować launcher TruckersMP. Wybierz odpowiednią dla siebie lokalizację i kontynuuj.

image

W następnym kroku, możesz wybrać rodzaj instalacji. Jeżeli nie masz pewności, który wybrać, wybierz "Full Installation". Jeżeli posiadasz zarówno Euro Truck Simulator 2, jak i American Truck Simulator, możesz zaznaczyć oba okienka. Jeżeli posiadasz tylko jedną z tych gier, odznacz okienko przy grze, której nie posiadasz.

image

Po wybraniu gier, dla których chcesz zainstalować TruckersMP, musisz wybrać miejsce w którym są one zainstalowane. W zależności od tego, gdzie zainstalowałeś te gry przez Steam, ścieżki mogą się różnić. W większości przypadków, ścieżka będzie wyglądała tak: "C:\Pliki Programów (x86)\Steam\steamapps\common\American Truck Simulator" lub tak: "C:\Pliki Programów (x86)\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2".

image

image

W kolejnych krokach, kontynuuj z domyślną ścieżką, lub ustaw własną ścieżkę do skrótu TruckersMP w folderze Menu Start i zaznacz, czy chcesz dodać skrót na pulpicie. Gdy to zrobisz, możesz zakończyć instalację.

Częste problemy z instalacją

Poniżej znajdują się niektóre, często zgłaszane problemy z instalatorem. Aby znaleźć rozwiązanie dla Twojego problemu, sprawdź naszą sekcję problemów technicznych.