This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: How to get validated or verified

Ako získať potvrdenie alebo overenie ?

Last update: 12 Nov 01:22 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/385Zdravím VTC vodcovia/manažéri.

V tomto príspevku sa naučíte, ako overiť váš Virtual Trucking Company. Prečo by ste si však mali overiť voje VTC? Overené spoločnosti majú možnosť byť zobrazené na domovskej stránke VTC, buď vo vybranej sekcii. Overené VTC sa navyše zobrazia ako prvé, keď niekto vyhľadá kód VTC. Ak chcete, aby váša VTC vynikala ešte viac, dostanú obe rady farebné názvy, keď ich hľadáte alebo keď sa zobrazuje samotná stránka VTC.

Ako získať potvrdenie

Pre potvrdenie MUSÍ váša VTC spĺňať tieto požiadavky:

 • Váša VTC MUSÍ mať najmenej 10 členov.
 • Váša VTC MUSÍ mať najmenej 5 nových príspevkov, z ktorých 1 nesmie byť starší ako 1 mesiac.
 • Profesionálne prezentovaná stránka s primeranými informáciami vo všetkých oblastiach. (Pravidlá, požiadavky, informácie, logo a slogan)
 • Fungujúca a profesionálne prezentovaná webová stránka, ktorá hovorí, čo je cieľom VTC alebo čo robí VTC a kontaktná stránka, ktorá obsahuje odkaz na Discord Server, TeamSpeak alebo Slack. Môžete použiť aj iné komunikačné programy, ale vaša lokalita musí obsahovať aspoň jeden z uvedených programov.

Ako sa dá overiť?

Po prvé, VTC MUSÍ pokryť tieto základné požiadavky:

 • Vaša VTC MUSÍ mať aspoň 50 členov.
 • Vaša VTC MUSÍ pozitívne prispieť ku komunite. To môže zahŕňať organizovanie verejných konvojov alebo iných verejných podujatí, ktoré sa neobmedzujú len na tieto konkrétne typy.
 • Vaša VTC MUSÍ byť aktívny, čo znamená, že VTC musí prijímať, posielať správy, zúčastňovať sa a organizovať udalosti.
 • Vaša VTC MUSÍ mať v systéme VTC najmenej 20 reklám, z ktorých 5 nesmie byť starších ako 1 mesiac.
 • Váša VTC MUSÍ organizovať najmenej 1 súkromnú udalosť a 1 verejnú udalosť a zúčastňovať sa 2 verejných podujatí mesačne.
 • Vaša VTC MUSÍ mať profesionálne vyzerajúcu webovú stránku, ktorá je bezpečná a je v súlade s GDPR a ďalšími zákonmi o ochrane osobných údajov a údajov. Preto musí obsahovať riadne napísané Podmienky poskytovania služby, Zásady ochrany osobných údajov a dokumentáciu GDPR.
 • Vaša VTC MUSÍ mať profesionálne logo a vhodný slogan.
 • Majiteľ VTC MUSÍ mať fórum a účet Discord.

Vaša VTC BY MALA mať webovú stránku, ktorá obsahuje aspoň 2 z nasledujúcich vecí:

 • Domovská stránka, ktorá hovorí, o čom je VTC
 • Kontaktná stránka s kontaktnými údajmi, ako sú Discord, pozvánka, TeamSpeak alebo Slack. Môžete použiť aj iné komunikačné programy, ale vaša stránka musí obsahovať aspoň jeden z uvedených programov.
 • Pravidlá, ktoré by členovia VTC mali dodržiavať pri bežných pravidlách TMP.
 • Externé odkazy na sociálne siete.

Váša VTC spĺňa požiadavky na potvrdenie alebo overenie, ale čo teraz?

Musíte si vytvoriť tiket na spätnú väzbu v kategórii "VTC“. Tu si môžete vytvoriť tiket so spätnou väzbou. Teraz kliknite na modré pole s nápisom "New Feedback". Ako už bolo uvedené, v poli kategórie musíte vybrať "" VTC a potom nám môžete povedať o vašej Virtual Trucking Company, prečo by mala byť váša VTC potvrdená alebo overená, a poskytnite nám dôkaz, že váša VTC spĺňa požiadavky. Dôkaz o tom, že váša VTC spĺňa požiadavky na účasť v komunite a organizuje verejné a súkromné ​​udalosti, musí byť opatrený dátumom so snímkami obrazovky a skutočnými účastníkmi vášho VTC počas týchto udalostí.

Naši Community Managers vám v odpovedi oznámia, či bola vaša žiadosť prijatá alebo nie.

Disclaimer!

Potvrdení alebo overení stav môže manažment TMP kedykoľvek odvolať, ak vaša VTC už nespĺňa jednu z podmienok alebo ak akcie vášho VTC majú negatívny vplyv na komunitu. Platí to aj pre overené alebo potvrdené VTC, ktoré po aktualizácii požiadaviek už nespĺňajú požiadavky.

Author

Dominik [SK]

Hello there,
I would like to introduce myself to you, my name is Dominik, and I come from Slovakia.

Dominik

TruckersMP Game Moderator