Częste rozwiązania


Last update: 20 Sep 2021 13:52 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/504Szukasz typowych rozwiązań, które mogłyby rozwiązać Twój problem? Oto kilka wskazówek, które mogą rozwiązać Twój problem!

Uruchom grę jako administrator

Jednym z powszechnych rozwiązań wielu problemów jest uruchomienie programu TruckersMP Launcher jako administrator. Ten prosty krok może rozwiązać wiele problemów, które mogą wystąpić podczas gry w TruckersMP.

  • Kliknij prawym przyciskiem myszy na TruckersMP Launcher
  • Wybierz „Uruchom jako administrator”

Uruchom ETS 2 z DirectX (64-bit)

Aby uruchomić ETS2MP w trybie DirectX; Otwórz Steam i przejdź do biblioteki. Wybierz Euro Truck Simulator 2, kliknij play i wybierz Uruchom z DirectX (64-bit) lub [...] DirectX11. Pamiętaj, że DirectX11 może powodować pewne problemy w grze, ponieważ wciąż jest to wersja eksperymentalna. DirectX

Upewnij się, że masz najnowszą wersję .NET Framework

Aby pobrać najnowszą wersję .NET Framework, przejdź do następującej witryny: https://dotnet.microsoft.com/download

Ponownie zainstaluj TruckersMP

Innym rozwiązaniem byłoby całkowita reinstalacja TruckersMP.

  • Otwórz wyszukiwanie systemu Windows i wyszukaj %programdata%. Powinieneś znaleźć folder o nazwie %programdata% - otwórz ten folder.
  • Po otwarciu tego folderu spróbuj znaleźć folder TruckersMP i usuń go.
  • Otwórz dokumenty i usuń foldery ETS2MP / ATSMP
  • Gdy to zrobisz, otwórz panel sterowania systemu Windows i przejdź do programów i funkcji. Gdy już tam będziesz, usuń program TruckersMP Launcher.
  • Następnie przejdź do naszej strony pobierania i pobierz Launcher.
  • Po pobraniu launcher uruchom go jako Administrator i postępuj zgodnie z instrukcjami. Upewnij się, że wprowadziłeś poprawne ścieżki ETS 2 / ATS! Więcej informacji na temat ponownej instalacji naszego Launchera można znaleźć w tym artykule

Sprawdź swoje pliki gry

Aby zweryfikować pliki gry, musisz otworzyć Launcher Steam. Następnie przejdź do swojej biblioteki i kliknij prawym przyciskiem myszy na Euro Truck Simulator 2.

Po wykonaniu tej czynności otwórz Właściwości i przejdź do plików lokalnych. Po pomyślnym dotarciu na miejsce kliknij „Weryfikuj integralność plików gry” i poczekaj, aż Steam to zrobi. Możesz otrzymać nowe pobieranie po zakończeniu działań Steama.

Co jeśli żadne z tych rozwiązań nie rozwiązało mojego problemu?

Jeśli żadne z tych rozwiązań nie rozwiązało problemu, możesz przejrzeć inne artykuły z bazy wiedzy, naszego forum lub skontaktować się z naszym zespołem pomocy technicznej tutaj.