Brak zleceń na rynku pracy


Last update: 14 Oct 2019 10:14 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/505Brak zleceń na rynku pracy

Przede wszystkim: pamiętaj, że musisz mieć swoją ciężarówkę, aby podjąć zlecenie. Nie zalecamy używania "Szybkich zleceń", ponieważ mogą one powodować długi czas ładowania lub inne problemy. Powinieneś podjąć zlecenie na normalnym rynku dla swojej ciężarówki. Jeśli zaczniesz zlecenie w trybie dla jednego gracza, powinieneś spróbować je tam zakończyć. Proszę nie przełączać się na multiplayera podczas dostarczania ładunku. To samo dotyczy zleceń z multiplayera. Nie powinieneś również robić przerw podczas dostawy. Staraj się zakończyć zlecenie w tej samej sesji, ponieważ przerwy w graniu trwające kilka godzin lub dni mogą powodować problemy na rynku przesyłek.

Jeśli zastosujesz się do powyższych wskazówek, ale nadal nie możesz znaleźć ładunków, wypróbuj jedno z następujących rozwiązań:

  • Teleportuj się do garażu lub serwisu.
  • Prześpij się w hotelu, serwisie itp.
  • Skorzystaj z pociągu lub promu.

Jeśli którekolwiek z tych rozwiązań Ci nie pomogło, powinieneś ręcznie zresetować swoją ekonomię. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z tym przewodnikiem:

  1. Przejdź do „My Documents/Euro Truck Simulator/profiles” lub „My Documents/American Truck Simulator/profiles” i znajdź swój profil - jeśli masz tylko jeden profil, będzie on jedyny, w przeciwnym razie będziesz musiał ustalić, który chcesz edytować.
  2. Otwórz plik „config_local.cfg” w folderze profilu w edytorze tekstu (Notatnik,..).
  3. Poszukaj linii „uset g_force_economy_reset "0” - zmień 0 na 1 i zapisz plik.
  4. Teraz uruchom TruckersMP i załaduj swój profil. Powinieneś otrzymać komunikat „Wykryto zmiany w grze”. Twoja ekonomia powinna zostać teraz zresetowana.
  5. Na koniec wyjdź z gry ponownie i zmień 1 z powrotem na 0 w „config.cfg”, w przeciwnym razie będzie resetować się za każdym razem, gdy zaczynasz grę.

Uwaga: jest to tylko tymczasowe rozwiązanie problemu. Najprawdopodobniej będziesz musiał to zrobić za każdym razem, gdy grasz w TruckersMP.

Tags

Author

szykaro23's avatar

szykaro23

Former:
BADGE - 5 Jul 2019 - 20 Dec 2019
BADGE - 26 Jan 2020 - 14 Oct 2020


Current:
BADGE - 14 Oct 2020 - Present