Nėra darbo krovinių rinkoje


Last update: 14 Oct 2019 11:30 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/533Darbo rinkoje nėra darbo vietų

Visų pirma: turėtumėte nepamiršti, kad turite turėti sunkvežimį, kad galėtumėte dirbti. Nerekomenduojame imtis greitų darbų, nes jie gali sukelti ilgą krovimo laiką ar kitų problemų. Savo sunkvežimiu visada turėtumėte imtis įprastų krovinių vežimo rinkos darbų. Jei pradedate dirbti „SinglePlayer“, turėtumėte pabandyti baigti tą darbą ten. Pristatydami krovinį nekeiskite mūsų „MP“. Tas pats pasakyta ir apie darbus mūsų „MP“. Jūs taip pat nederėtų daryti pertraukų darbo metu. Pabandykite baigti savo sutartį toje pačioje sesijoje, nes darbo metu kelių valandų ar dienų pertraukos gali sukelti problemų krovinių vežimo rinkoje.

Jei vykdote aukščiau išvardintus patarimus, tačiau vis tiek nerandate krovinių, išbandykite vieną iš šių sprendimų:

  • Teleportuotis į garažą ar servisą.
  • Miegas viešbutyje, servise ir pan.
  • Naudokite traukinį ar keltą.

Jei kuris nors iš šių sprendimų jums nepadėjo, turėtumėte iš naujo nustatyti ekonomiką rankiniu būdu. Norėdami tai padaryti, vadovaukitės pavyzdžiais:

  1. Eikite į „Mano dokumentai /„ Euro Truck Simulator “/„ profiliai “arba„ Mano dokumentai / „American Truck Simulator“ / profiliai “ir raskite savo profilį - jei turėsite tik vieną profilį, jis bus vienintelis, kitu atveju turėsit sužinoti, kurį norite redaguoti.
  2. Atidarykite „config_local.cfg“ profilio aplanke, esančiame teksto rengyklėje („Notepad“, ...).
  3. Ieškokite eilutės 'uset g_force_economy_reset "0"' - pakeiskite 0 į 1 ir išsaugokite failą.
  4. Dabar paleiskite „TruckersMP“ ir įkelkite savo profilį. Turėtumėte gauti pranešimą, kuriame sakoma: „Žaidimo pakeitimas aptiktas“. Dabar jūsų ekonomika turėjo būti atkurta.
  5. Galiausiai vėl išeikite iš žaidimo ir pakeiskite „1“ į 0 savo „config.cfg“, priešingu atveju jis bus iš naujo nustatytas kiekvieną kartą paleidus žaidimą.

Pastaba: tai tik laikinas problemos ištaisymas. Greičiausiai tai turėsite padaryti kiekvieną kartą, kai žaisite TruckersMP.

Tags

Author

ElectroHouse20's avatar

ElectroHouse20

Known languages: Russian, English, Lithuanian