This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: Claiming Patreon Rewards

Odmeny patrónov


Last update: 31 Oct 2019 17:36 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/606Patron je darovacia služba, kde ľudia, ktorí chcú TruckersMP pomôcť/podporiť , môžu venovať mesačne určité množstvo peňazí. A tieto rôzne ceny ponúkame patronom v závislosti od ich úrovne. Všetky ich úrovne a výhody nájdete tu.

Keď ste patronom, musíte sa prihlásiť, aby ste mohli prevziať svoje odmeny.

Prepojenie účtu Patron s účtom TruckersMP

Tento krok je potrebný, aby ste boli viditeľní v Sieni slávy v Patrone. Kde získate špeciálnu schránku na vašom profile TruckersMP, na vašom fóre a výhodách v hre.

  1. Otvorte Nastavenia TruckersMP
  2. Posuňte zobrazenie nadol a kliknite na tlačidlo „Pridať Patrona“.

ConnectTMPPatreon

  1. Po otvorení stránky Patreon sa nezabudnite prihlásiť do svojho účtu podľa pokynov
  2. Môže to trvať niekoľko minút, kým sa aktivujú všetky odmeny. Ak problémy pretrvávajú, prečítajte si nižšie uvedenú časť „Bežné riešenia“.

Prepojenie účtu Patrona s účtom Discord

Tento krok je potrebný na prístup pre kanál #patrons v službe Discord, ak chcete hovoriť s ostatnými patrónmi.

  1. Kliknutím sem získate informácie o tom, ako sa pripojiť k nášmu serveru Discord a ako prepojiť svoje účty.
  2. Otvorte nastavenia profilu Patron
  3. Kliknite na tlačidlo „Pripojiť“ vedľa poľa Discord.
  4. Môže trvať nejaký čas, dokým získate rolu Patron.

Bežné riešenia

Na webových stránkach ani na discorde sa nenachádzajú žiadne odmeny

Dôležitá informácia: Musíte byť „Fun“ alebo „Master Trucker“, aby ste mohli získať odmeny od spoločnosti Discord. Skúste sa odhlásiť a znova prihlásiť. Môžete to urobiť tak, že prejdete do nastavení TruckersMP pre odmeny na webovej stránke alebo do nastavení Patronu pre odmeny, ktoré chýbajú v službe Discord. Ak sa vám po pokuse o prihlásenie do účtu neobjaví chyba z webovej stránky, musíte sa odhlásiť z Patronu a z webovej stránky, vyčistiť cookies a prihlásiť sa na obe stránky znova. Potom sa skúste znova prihlásiť do svojho účtu.

V hre nie sú žiadne odmeny

Dôležité: Na získanie odmeny v hre musíte mať šéfa „Master Trucker“! Vaše meno nemôžete vidieť sami. Ak nemáte zlaté meno a odznak, musíte najprv skúsiť vyššie uvedený krok. Upozorňujeme, že farbu názvu môžete vypnúť. Môžete ho vrátiť späť pomocou príkazu /toogle-group (alebo /tg). V hre sa zobrazí správa s názvom „Farba vašej skupiny je teraz skrytá“ alebo „Vaša skupina je teraz viditeľná“. Môžete to urobiť kedykoľvek. Nezabudnite, že toto nastavenie sa po ukončení servera vždy resetuje.

Nedostatok odmien vo fóre

Dôležité: Aby ste mohli dostávať odmeny na fóre, musíte mať šéfa „Fan“ alebo „Master Trucker“! Ak vo svojom profile nemáte funkciu Patron a vaše meno nie je zafarbené, odporúčame vám sa odhlásiť a znova prihlásiť. Táto akcia rieši väčšinu problémov.

Ak ešte nemáte konkrétnu odmenu, neváhajte a pošlite tiket na spätnú väzbu do Community Management . Váš problém sa pokúsime vyriešiť čo najskôr.

Ďakujeme vám za vašu podporu! Veľmi si ceníme vaše nadšenie a pomoc, ktorú nám poskytujete.

Tags

Author

Dominik [SK]'s avatar

Dominik [SK]

Hello there,
I would like to introduce myself to you, my name is Dominik, and I come from Slovakia.