This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: How to install ProMods Europe for TruckersMP

Ako nainštalovať promody pre truckersmp


Last update: 11 Feb 2020 15:13 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/634Nasleduje podrobný návod, ako nainštalovať ProMods, aby ste mohli hrať na serveri ProMods.

Dôležité: Aby ste mohli hrať na serveroch ProMods, musíte mať tu uvedené všetky zoznamy DLC! Okrem toho, práce/zásielky v World Of Trucks nemusia pracovať správne v promods. S týmto mi nevieme nič spraviť.

Ak ste hru ProMods hrali už v singleplayeri, nemusíte robiť nič okrem toho, že používate najnovšiu verziu. Ak nie, zobrazí sa správa , že tieto súbory chýbajú, keď sa chcete pripojiť k serveru ProMods.

Krok 1

Prejdite na stránku https://www.promods.net a vytvorte si účet alebo sa prihláste do svojho účtu, ak ho už máte.

ProModsInstallationStep1

Krok 2

Teraz prejdite na stránku https://www.promods.net/setup.php. Zobrazí sa výzva na výber jazyka a potom vytvorte súbor „def“. Nie všetky možnosti v súbore def sa použijú v multiplayeri.

ProModsInstallationStep2.1

ProModsInstallationStep2.2

ProModsInstallationStep2.3

Krok 3

Vyberte preferovaný spôsob stiahnutia ProModov. (Rýchlejšia) platobná verzia vám umožní nainštalovať všetky mody do jedného archívu pri vyššej rýchlosti v porovnaní s bezplatnou (pomalou) verziou. Ak zvolíte pomalý súbor, budete musieť nainštalovať všetky súbory jeden po druhom.

Uistite sa, že extrahujete súbory na stiahnutie. Viac informácií o extrahovaní súborov nájdete tu.

Upozorňujeme, že bude podporovaný doplnok Middle-East Add-On Pack. To však nebude platiť pre balík so spoločnosťou Trailers and Companies. Môže sa však v budúcnosti podporovať.

ProModsInstallationStep3

Krok 4

Keď máte vo svojom systéme všetky súbory ProMods, prejdite do priečinka mod v priečinku Euro Truck Simulator 2 a presuňte všetky súbory do tohto priečinka. Tento priečinok s údajmi o hre je zvyčajne v dokumentoch, pokiaľ ste v možnostiach spustenia neuviedli niečo iné.

Vezmite prosím na vedomie, neukladajte všetky súbory do priečinka režimu z TruckersMP. Musíte ich umiestniť do priečinka mod v priečinku ETS2.

Nemeňte názov zo žiadneho súboru ProMods, pretože ho už nero

ProMods_Folder

Vezmite prosím na vedomie, že TruckersMP má svojho vlastného manažéra úprav, takže v nástroji na správu hier neuvidíte ProMods.

Krok 5

Spustite spúšťač TruckersMP, spustite ETS2 a vyberte server pomocou ProMods. Upozorňujeme, že prechod na obrazovku načítania môže chvíľu trvať. ETS2 vám ukáže varovnú správu „Missing modifications detected (Zistené chýbajúce zmeny)“. Musíte kliknúť na „Load Anyway (Načítať)“ a program ProMods sa spustí správne.

Ak vyberiete server pomocou ProMods, ale zobrazí sa chyba, musíte si ju prečítať a opraviť. Ak chybu nedokážete vyriešiť, kontaktujte náš tím podpory na adrese https://truckersmp.com/support/ticket/create.

ProModsServer

Upozorňujeme, že zdieľanie súborov ProMods nie je povolené! Toto sa nazýva hackovanie softvéru a je to zločin. Okrem toho je to proti pravidlám TruckersMP.

Tags

Author

Dominik [SK]'s avatar

Dominik [SK]

Hello there,
I would like to introduce myself to you, my name is Dominik, and I come from Slovakia.