This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: Claiming Patreon Rewards

Paimti patreon atlygį


Last update: 08 Nov 2019 23:13 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/662„Patreon“ yra aukų platforma, kurioje žmonės, norintys paremti „TruckersMP“, gali paaukoti mėnesinę pinigų sumą. Mes siūlome tiems mecenatams skirtingą atlygį, atsižvelgiant į jų pakopą. Čia matomos visos pakopos ir jų privilegijos.

Kai būsite Patron, turite susieti savo paskyras, kad gautumėte atlygį.

Patreon ir TruckersMP paskyrų susiejimas

Reikalaujama, kad tai būtų matoma Patreon Wall of Fame . Savo „TruckersMP“ profilyje taip pat savo forumo profilyje gausite specialų langelį ir gausite privilegijas žaidime.

  1. Atidarykite „TruckersMP“ nustatymus
  2. Slinkite žemyn ir spustelėkite mygtuką „Add Patreon“

ConnectTMPPatreon

  1. Atsidarys „Patreon“ puslapis, būtinai vykdykite instrukcijas, kad prisijungtumėte prie savo paskyros
  2. Gali prireikti kelių minučių, kol bus suaktyvintos visos premijos. Jei vis tiek kyla problemų, perskaitykite žemiau pateiktą „Common Solution“.

Patreon ir Discord paskyrų susiejimas

Tai reikalinga norint gauti prieigą prie mūsų #patrons kanalo Discord, kad galėtume kalbėtis su kitais Patron'ais.

  1. Spustelėkite čia , jei norite sužinoti, kaip prisijungti prie mūsų Discord ir susieti savo paskyras
  2. Atidarykite „Patreon profile settings"
  3. Spustelėkite mygtuką „Connect“ šalia etiketės „Discord“
  4. Gali praeiti kelios minutės, kol gausite Patron vaidmenį

Bendri sprendimai

Trūksta Svetainės ar Discord apdovanojimų

Svarbu: jei norite gauti atlygį, jūs turite būti „Fan“ arba „Master Trucker“! Pabandykite atjungti savo paskyrą ir vėl ją prijungti. Tai galite padaryti naudodamiesi „ TruckersMP settings ", kad gautumėte atlygį už svetainę, arba „ Patreon settings ", jei trūksite „Discord“ apdovanojimų. Jei po to, kai bandysite prijungti savo paskyrą, iš svetainės negaunate jokio klaidos pranešimo, turėtumėte išbandyti kitą naršyklę ir patikrinti, ar ji veikia. Priešingu atveju pabandykite atsijungti nuo Patreon ir mūsų interneto svetainės," clear your cookies " ir dar kartą prisijungti abiejose svetainėse. Tada vėl pabandykite prisijungti.

Trūksta apdovanojimų žaidime

Svarbu: jei norite gauti apdovanojimus žaidime, turite būti „Master Trucker"“ Patron! Jūs pats nematote savo vardo. Jei neturite auksinio vardo ir ženklelio, pirmiausia atlikite aukščiau nurodytą žingsnį. Atminkite, kad galbūt neleidote naudoti savo vardo spalvos. Tai galima padaryti atlikus /toggle-group (arba /tg) komanda. Pamatysite žaidimo pranešimą, kuriame sakoma „Your group color is now set to hidden" arba "Your group is now set to visible". Tai galima padaryti bet kuriuo metu. Atminkite, kad šis nustatymas visada bus iš naujo nustatomas, kai išeisite iš serverio.

Trūksta forumo apdovanojimų

Svarbu: jei norite gauti apdovanojimus forume, turite būti „Fan“ arba „Master Trucker“ Patron ! Jei profilyje neturite vaidmens „Patron “ ir jūsų vardas nėra spalvotas, rekomenduojame atsijungti ir vėl prisijungti. Tai išsprendžia daugumą problemų.

Jei vis dar neturite konkretaus atlygio, nedvejodami nusiųskite atsiliepimo bilietą į Community Management. Mes stengsimės kuo greičiau išspręsti jūsų problemą.

Ačiū visiems už palaikymą! Mes labai vertiname jūsų entuziazmą ir pagalbą.

Tags

Author

ElectroHouse20's avatar

ElectroHouse20

Known languages: Russian, English, Lithuanian