Bendrieji sprendimai


Last update: 20 Sep 2021 13:52 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/665Jūs ieškote bendrų sprendimų, kurie galėtų išspręsti jūsų problemą? Čia yra keletas patarimų, kurie galėtų padėti išspręsti jūsų problemą!

Paleiskite žaidima pagal Administratorius

Vienas bendras daugelio problemų sprendimas yra paleisti „TruckersMP Launcher“ kaip administratorių. Šis paprastas žingsnis gali išspręsti daugelį problemų, kurios gali kilti žaidžiant „TruckersMP“.

  • Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „TruckersMP Launcher"
  • Pasirinkite „Pradėti kaip administratorius“

Paleiskite ETS 2 su „DirectX“ (64 bitų)

Paleisti ETS2MP „DirectX“ režimu; Atidarykite savo „Steam“ ir eikite prie savo " Game Library" Pasirinkite Euro Truck Simulator 2 paspauskite žaisti ir pasirinkti Launch with DirectX9 (64-bit) arba [...]DirectX11. Atminkite, kad „DirectX11“ gali sukelti tam tikrų problemų žaidime, nes tai vis dar yra eksperimentinė versija. DirectX

Įsitikinkite, kad turite naujausią! .NET Framework versija

Norėdami atsisiųsti naujausią .NET Framework versiją, apsilankykite šioje svetainėje: https://dotnet.microsoft.com/download.

Iš naujo įdiekite „TruckersMP"

Kitas sprendimas būtų visiškai iš naujo įdiegti „TruckersMP“.

  • Atidarykite „Windows“ paiešką ir ieškokite %programdata%. Jis turėtų rasti aplanką pavadinimu %programdata% - atidaryti tą aplanką.
  • Atidarę tą aplanką, pabandykite surasti aplanką „TruckersMP“ ir jį ištrinti.
  • Atidarykite dokumentus ir ištrinkite aplanką (-us) ETS2MP / ATSMP.
  • Kai tai padarysite, atidarykite „Windows“ valdymo skydelį ir eikite į programos ir funkcijos. Kai būsite ten, ištrinkite „TruckersMP Launcher".
  • Po to eikite į atsisiuntimo puslapį ir atsisiųskite Launcher'į.
  • Kai paleidimo priemonė bus atsiųsta, paleiskite ją kaip Administrator ir vykdykite instrukcijas. Įveskite teisingą (-us) ETS2 / ATS aplanką (-us)! Daugiau informacijos apie mūsų Launcher'io įdiegimą iš naujo galite rasti šiame straipsnyje .

Patikrinkite savo žaidimo failus

Norėdami patikrinti žaidimo failus, turite atidaryti „Steam Launcher“. Po to eikite į savo biblioteką ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „Euro Truck Simulator 2“.

Kai tai padarysite, atidarykite ypatybes ir pereikite prie vietinių failų. Sėkmingai atvykę ten spustelėkite „Patikrinti žaidimo failų vientisumą“ ir palaukite, kol „Steam“ atliks, tai galėsite gauti naują atsisiuntimą atlikę „Steam“.

O kas, jei nė vienas iš šių sprendimų neišsprendė mano problemos?

Jei nė vienas iš šių sprendimų neišsprendė jūsų problemos, galite pasižiūrėti į kitus žinių bazės straipsnius , mūsų forume arba susisiekti su mūsų support komanda čia .