This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: How to install ProMods Europe for TruckersMP

Kaip įdiegti „promods“ į „truckersmp“


Last update: 16 Nov 2019 21:47 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/668Toliau pateiktas paaiškinimas, kaip įdiegti „ProMods“ modifikaciją, kad būtų galima leisti „ProMods“ serveryje.

Svarbu: Jei norite žaisti „ProMods“, turite turėti visus čia išvardintus DLC! Be to, „World of Trucks“ „ProMods“ krovinių pervežimas gali neveikti tinkamai. Tai tiek, mes nieko negalim pakeisti.

Jei anksčiau žaidėte „ProMods“, "SinglePlayer" neprivalote nieko daryti su išimtimi, kad įsitikintumėte, jog turite naujausią versiją. Priešingu atveju gausite klaidos pranešimą, kad trūksta modifikavimo failų bandant prisijungti prie „ProMods“ serverio.

Žingsnis 1

Eikite į https://www.promods.net ir sukurkite paskyrą arba prisijunkite prie savo paskyros, jei ją jau turite.

ProModsInstallationStep1

Žingsnis 2

Eikite į https://www.promods.net/setup.php. Jūsų bus paprašyta pasirinkti kalbą, o tada bus sukurtas „def“ failas. Ne visos apibrėžimo failo parinktys bus naudojamos "SinglePlayer".

ProModsInstallationStep2.1

ProModsInstallationStep2.2

ProModsInstallationStep2.3

Žingsnis 3

Pasirinkite norimą parinktį, kaip norite atsisiųsti „ProMods“. Mokama (greita) parinktis leis jums atsisiųsti visą modifikaciją viename archyve, didesniu greičiu nei nemokama (lėta) parinktis. Jei pasirinkote lėtą variantą, turėsite atsisiųsti visus failus po vieną.

Būtinai ištraukite atsisiųstus failus. Čia rasite daugiau informacijos apie failų ištraukimą.

Atminkite, kad Artimųjų Rytų priedų paketas bus palaikomas. Taip nebus ir Trailer and Company Pack. Nors ateityje tai gali būti palaikoma.

ProModsInstallationStep3

Žingsnis 4

Kai savo sistemoje turėsite visus „ProMods“ failus, eikite į „Euro Truck Simulator 2“ katalogo aplanką „mod“ ir perkelkite visus failus į šį katalogą. Žaidimo duomenų aplankas paprastai yra dokumentuose, nebent paleisties pasirinktyse nurodėte kitaip.

Atkreipkite dėmesį, nedėkite failų į "TruckersMP mod" aplanką. Turite paimti „ETS2“ katalogo "mod" aplanką.

Nekeiskite jokio „ProMods“ failo pavadinimo, kitaip jų neatpažins „TruckersMP Launcher"

ProMods_Folder

Atminkite, kad „TruckersMP“ turi savo modifikacijų tvarkyklę, taigi „Mods Manager“ žaidime nematysite „ProMods“.

Žingsnis 5

Paleiskite „TruckersMP Launcheri", pasirinkite ETS2 ir „ProMods“ serverį. Atminkite, kad gali praeiti šiek tiek laiko iš pakrovimo ekrano. ETS2 parodys įspėjimą „Missing modifications detected“. Turite spustelėti „Load Anyway“ ir „ProMods“ pasileis teisingai

Jei pasirinksite „ProMods“ serverį, bet gausite klaidą, turėsite perskaityti šią klaidą ir ją ištaisyti. Jei negalite ištaisyti klaidos, nedvejodami susisiekite su mūsų palaikymo komanda šiuo adresu: https://truckersmp.com/support/ticket/create

ProModsServer

Atminkite, kad „ProMods“ failų platinti neleidžiama! Tai programinės įrangos piratavimas ir baudžiamasis nusikaltimas. Be to, tai prieštarauja mūsų TruckersMP taisyklėms.

Tags

Author

ElectroHouse20's avatar

ElectroHouse20

Known languages: Russian, English, Lithuanian