Fórum s komunitními událostmi

Last update: 26 Jun 13:07 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/682Skvělý způsob, jak procházet komunitní akce nebo dokonce sdílet své vlastní, je na našem fóru komunitních událostí. K tomu vždy získáte přístup kliknutím zde:

https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/434-community-events

Aby byla zaručena minimální úroveň kvality, požadujeme, aby vaše téma splňovalo následující požadavky. Téma, které tyto požadavky nebude splňovat, nebude schváleno:

  • Téma bylo vytvořeno minimálně 14 dní před datem události.
  • V případě charitativní události: potvrzení neziskové organizace nebo oficiální odkaz na dary (tzv. donation link) pro neziskovou organizaci.
  • Má profesionálně vypadající příspěvek s bannerem a decentním formátováním.
  • Zahrnout odkaz, pomocí kterého se účastníci na akci mohou přihlásit

Pokud je vaše událost organizována pro American Truck Simulator, své téma můžete vložit do American Truck Simulator Community Events, pokud pro Euro Truck Simulator 2, pak do Euro Truck Simulator 2 Community Events.

Charitativní akce jsou velmi populární, protože mají velké zapojení komunity a zvyšují povědomí o velkých "událostech". Bez ohledu na to, ve které hře je vaše charitativní akce organizována, odešlete prosím své téma do Community Charity Events.

Oficiální akce TruckersMP jsou organizovány týmem TruckersMP. Obvykle jsou pořádány jednou nebo dvakrát měsíčně.

Témata jsou obvykle schválena/zamítnuta během 48 hodin. Vaše téma bude archivováno eventovým manažerem několik dní po uplynutí data události.

Author

RedPiggy

𝘼𝙗𝙤𝙪𝙩 𝙢𝙚 ★ Dᴏᴍɪɴɪᴋ ★ 21 ʏᴇᴀʀ ᴏʟᴅ ★ ᴍᴀʟᴇ ★ Cᴢᴇᴄʜɪᴀ ★ Cᴢᴇᴄʜ / Eɴɢʟɪsʜ

𝙒𝙝𝙖𝙩 𝙄 𝙖𝙢 ⦁ IT Sᴘᴇᴄɪᴀʟɪsᴛ ⦁ Gᴀᴍᴇʀ ⦁ Oᴄᴄᴀsɪᴏɴᴀʟ Pʜᴏᴛᴏɢʀᴀᴘʜᴇʀ ⦁ Mᴜsɪᴄ Eɴᴛʜᴜsɪᴀsᴛ