This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: Community Events Forum

Community Events Forum

Last update: 25 Nov 2019 19:30 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/688Puikus būdas naršyti bendruomenių event'us ar net pasidalyti savo jėgomis yra mūsų Community Events. Visada galite tai pasiekti spustelėję čia:

https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/434-community-events

Norėdami užtikrinti minimalų kokybės lygį, reikalaujame, kad jūsų tema atitiktų šias taisykles. Bet kuri tema, neatitinkanti šių reikalavimų, nebus patvirtinta:

-Tema sukurta mažiausiai prieš 14 dienų iki renginio datos.
-Labdaros renginio atveju: ne pelno organizacijos patvirtinimas arba ne pelno organizacijos oficialus aukojimo ryšys, skirtas šiam renginiui.
-Turėkite profesionaliai atrodantį įrašą su reklamjuoste ir tinkamu formatavimu.

Jei jūsų renginys organizuojamas „American Truck Simulator“, galite paskelbti savo temą „American Truck Simulator Community Events." . Jei jis organizuojamas „Euro Truck Simulator 2“, galite paskelbti savo temą „Euro Truck Simulator 2 Community Events.

Labdaros renginiai yra labai populiarūs, nes juose daug dalyvauja bendruomenė ir didinamas supratimas apie dideles priežastis. Nepaisant to, kuriame žaidime organizuojamas labdaros renginys, prašau paskelbti savo temą „Community Charity Events.".

Oficialūs „TruckersMP“ Event'us organizuoja TruckersMP komanda. Paprastai jie rengiami vieną ar du kartus per mėnesį.

Temos paprastai tvirtinamos / atmetamos per 48 valandas. Jūsų temą archyvuos Event Manager praėjus kelioms dienoms po event'o datos.