Topluluk Etkinlikleri Forumu

Last update: 06 Jun 07:41 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/755Topluluk etkinliklerini araştırmak için yada kendi etkinliğinizi bile paylaşmak için harika bir yolu Community Events forumumuzdadır. Bu bağlantıya tıklayarak o foruma her zaman erişebilirsiniz:

https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/434-community-events

Minimum kalite seviyesini garanti etmek için, konunuzun aşağıdaki kurallara uymasını istiyoruz. Bu kurallara uymayan herhangi bir konu onaylanmayacak:

  • Konunun, etkinlik tarihinin en az 14 gün öncesinden oluşturulmuş olması.
  • Yardımseverlik etkinliğinin durumunda: kar amacı gütmeyen bir kuruluşun açıklaması veya kar amacı gütmeyen bir kuruluş tarafından olan etkinliğin resmi bağış bağlantısı olması.
  • Bir afiş/logo ve düzgün biçimlendirme ile profesyonel görünümlü bir konusu/gönderisi olması.
  • Katılımcıların kaydolması veya geleceklerini belirtebilmesini sağlayacak bir yolun eklenmesi

Eğer etkinliğiniz American Truck Simulator üzerinde düzenlenmişse, konunuzu American Truck Simulator Community Events bölümünde paylaşabilirsiniz. Eğer etkinliğiniz Euro Truck Simulator 2 üzerinde düzenlenmişse, konunuzu Euro Truck Simulator 2 Community Events bölümünde paylaşabilirsiniz.

Yardımseverlik etkinlikleri çok sayıda toplum katılımına sahip oldukları ve büyük oluşumlara karşı farkındalık yarattıkları için çok popülerdir. Yardımseverlik etkinliğinizin hangi oyunda düzenlendiğinin önemi olmaksızın, lütfen konunuzu Community Charity Events bölümüne gönderin.

Resmi TruckersMP Etkinlikleri TruckersMP Takımı tarafından düzenlenir. Genellikle ayda bir veya iki kez yapılırlar.

Konular genellikle 48 saat içinde onaylanır/reddedilir. Etkinlik tarihi geçtikten bir kaç gün sonra konunuz Event Manager tarafından arşivlenecektir.