Atvēlēts Pasākuma Serveris – Pieprasīšana

Last update: 27 Oct 07:42 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/760Pasākuma Servera Pieprasīšana

Noteiktos gadījumos, plānots pasākums var tikt organizēts atvēlētā serverī. Šis serveris tiks konfigurēts, ņemot vērā Jūsu prasības pasākuma laikā, lai garantētu pilnvērtīgāku pieredzi dalībniekiem.

Kaut ļoti atbalstam kopienas biedru kreativitāti un iesaistīšanos pasākumu organizēšanā, atlase pasākumu pieprasīšanā ir strikta un no mūsu puses, izvēlīga.

Lai garantētu pieprasījuma izskatīšanu laikus, pieprasījumu ir vēlams iesūtīt 14 dienas pirms pasākuma sākuma.

Serveri pasākuma organizēšanai var pieprasīt, sekojot attiecīgajai hipersaitei https://truckersmp.com/event-request

Detalizēts apraksts pasākuma servera konfigurācijas veikšanai atrodams šeit: https://truckersmp.com/kb/935

Katrs pieprasījums pēc atvēlētā servera tiks izvērtēts atsevišķi. Sekojošie faktori tiks ņemti vērā līdz ar pieprasījuma izskatīšanu:

  • Pasākums iepriekš ir bijis veiksmīgs, izdevies un labi novērtējams.
  • To oficiāli atbalsta TruckersMP.
  • Nepieciešamības faktora dēļ, ņemot vērā pasākuma dalībnieku skaitu (kā minimums, 100 dalībnieki).
  • Pārliecinoši fakti un argumentācija ka noteiktu dalībnieku nepiedalīšanās dēļ, pasākuma norise netiks jebkādā veidā ietekmēta.

Jūsu pieprasījumā ir nepieciešams norādīt pilnu informāciju par pasākumu, iekļaujot: dalības apstiprinājumu lapa (piemēram, ETS2C.com), un Jūsu kopienas foruma pasākumu ieraksti (attiecināts uz https://truckersmp.com/kb/670).

Ja pieprasat serveri pirmo reizi, ir nepieciešams pierādīt ka Jūsu pasākums spēs sasniegt kā minimums 100 dalībniekus. Tas palīdz spriest par nepieciešamību izsniegt atvēlētu serveri. Mēs rezervējam serverus pasākumiem, kuri patiešām spēj gūt labumu no šīs iespējas.

Ja Jūsu pieprasījums ir noraidīts, mēs nerezervēsim serveri Jūsu norādītajā laikā. Vienmēr pastāv iespēja ka kāds cits pasākumu organizētājs var pieprasīt serveri, tādēļ pārliecināties ka Jūsu pasākums sakrīt ar prasībām pirms tā iepriekšējas iesniegšanas.

Ļaunprātīga pasākuma servera pieprasīšana, kur prasības nesakrīt ar pasākuma pārskatu, var rezultēties ar liegumu tālakās sistēmas izmantošanā. Lūdzu pārbaudiet Jūsu organizētā pasākuma atbilstību prasībām, iekļaujot pietiekamus pierādījumus tā atbilstībai.

Pierādījumi netiek pieprasīti pasākumu plānotājiem, kuri atkārtoti ir spējuši sekot pasākumu prasībām.

TruckersMP ir tiesības akceptēt vai noraidīt Jūsu pieprasījumu, ņemot vērā iemeslus ārpus paša pasākuma un to atbilstību pasākuma ietvaros.


Pasākuma Īslaicīgie Noteikumi

Speciālos gadījumos var būt nepieciešama satiksmes regulēšana, ceļu slēgšana, sacīkšu organizēšana, braukšana nepareizajā virzienā vai jebkādas citas darbības, kas var pārkāpt TruckersMP Rules. Šajā nosacījumā, var tikt pieprasīti īslaicīgi noteikumi, kurus pārskata Event Managers un Game Managers. Šo var pieprasīt un iekļaut zem Event Request, temporary rules sadaļā.

Noteikumus, kurus vēlaties pielāgot pasākuma laikā, tiks pārskatīti atsevišķi, ņemot vērā pasākuma vajadzības. Mūsu globālie TruckersMP Rules ir spēkā neatkarīgi no pasākuma, bet noteiktos gadījumos noteikumi var tikt pielāgoti. Ja specifiski noteikumi netiek pieprasīti, TruckersMP Rules joprojām paliek spēkā.


Game Moderator Palīdzība

Krietnāka dalībnieku dalības gadījumā var tikt pieprasīta palīdzība no mūsu Game Moderation komandas. Ja Game Moderator ir pieejams, tie var līdzēt Jūsu pasākuma vadībā.


Biežāk uzdotie jautājumi

Kādi pierādījumi ir pieņemami, attiecinot tos uz dalībnieku skaitu?

Pieņemami pierādījuma veidi ir (bet nav tādā ziņā limitēti) jebkāda tipa mājaslapa, kurā var redzēt uzskaitāmi esošo dalībnieku skaitu. Piemēram:

  • ets2c.com
  • trucky.events
  • trucksbook.eu/convoys

Ja minētie varianti nav pieejami, lūdzu izmantot atbalsta sistēmu Feedback, kur spēsim pielāgot citu risinājumu.

Nepieņemami pierādījuma veidi (un nav arī limitēti), uzskatīti par:

  • Discord Serveri
  • Bildes
  • Video

Kā es varu izmantot pielāgotu modifikāciju savam serverim?

Pasākumu serveros nav iespējams izmantot modifikācijas. Šī funkcija ir atvēlēta TruckersMP Official un TruckersMP Partner pasākumiem.

Jebkurš modificēts saturs, kurš tiek izmantots mūsu serveros, tiek cieši testēts un pārbaudīts testa fāzē, un attiecīgi pieņemšanas gadījumā kļūst pieejams klientam. Modificētais saturs tiek izsniegts publiskai pieejai, un to lejupielādē desmitiem tukstoši cilveku, kur katrs spēlētājs lejupielādē ap 1-30MB satura. Šāda izmēra saturs ļoti noslogo tīklu, tādēļ cenšamies visu noturēt līdz minimumam.

Vai es drīkstu pieprasīt Skoda's policijas inventāru?

Policijas inventārs ir tikai ekskluzīvi pieejams TruckersMP Komandai. Tie nav pieejami regulāriem spēlētājiem. Mēs esam iekļāvuši Pilot inventāru, kurus spēj izmantot jebkurš, konvoja pasākuma ietvaros.