Instalace


Last update: 07 Mar 2020 21:35 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/97Instalování TruckersMP je jednoduché a zadarmo! Instalace Vám zabere jenom pár minut. Tento průvodce instalací Vám pomůže se začátky v TruckersMP.

Krok 1: Stáhnutí a Extrahace

Stáhněte a extrahujte TruckersMP Launcher z https://truckersmp.com/download.

Poznámka: Musíte být přihlášení pro stáhnutí souborů.

Krok 2: Spuštění instalace

Pokračujte do extrahované složky a spusťte Install TruckersMP.exe.

Poté, co odsouhlasíte licenční smlouvu, budete dotázaní na umístění launcheru v počítači. Vyberte umístění a pokračujte.

Destination Path

V následujícím kroku si budete moct vybrat typ instalace. Pokud nevíte, o co se jedná, vyberte "Full Instalation". Pokud máte Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator, zaškrtněte obě kolonky. Pokud ovšem vlastníte pouze jednu z her, odškrtněte tu, kterou nevlastníte.

Installation Type

Po vybrání her, do kterých chcete nainstalovat TruckersMP, musíte zadat cestu k jednotlivým hrám. V závislosti na tom, kam jste si hru umístili při instalaci na Steamu, se jednotlivé cesty mohou lišit. Ve většině případů bude cesta vypadat jako "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\American Truck Simulator" nebo "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2".

Path ATS

Path ETS

V dalších krocích vyberte základní cestu nebo specifikujte vlastní cestu pro zkratku Launcheru v Start menu a vyberte si, jestli chcete přidat ikonku na plochu. Poté dokončete instalaci

Typické chyby při instalaci

Vše následující jsou typické chyby při instalaci. Pro více informací o problémech a jejich řešení navštivte tuto sekci.