Es-Es Logistics


Yükümüz Daima Gelecek

❓|Es-Es™ Logistics | Bizler Kimiz?

By "SLΛCODΞЯ"   |   31 May 2021 18:49 UTC | Updated on 23 Jul 2021 22:21 UTC

. .

Es-Es Logistics Kimdir?

Es-Es™️ Ekibi 18.04.2017 Tarihinde Mehmet26 Tarafından Kurulmuştur.Es-Es™️ Ekibi Aile Bağlarını Ön Planda Tutarak İlerlemektir.Birçok Ekipten Farkı Olan Es-Es™️ Aile-dostluk-kardeşlik ilkelerini ilk safta tutar,bu yüzden uzun yıllardır ayakta olan düzenli ve kaliteli bir ekibiz.Öncelikle Es-Es™️ ekibi olarak herkese karşı dostluk-arkadaşlık-samimiyet duygusunu ön planda tutarak ilerleyeceğiz.Es-Es™️ ekibi vizyonu olarak en üst saflara kadar büyüyerek ilerlemektir.Haftanın 3 günü ekip için konvoylarımız olmaktadır.Bunun dışında sevdiğimiz dostlarımızın da düzenledikleri VTC konvoylarına da katılım göstermeye özen gösteriyoruz.

Yetkili kadromuz son derece kaliteli ve çalışkandır.Bu sebeple konvoylarımızı eğlenceli sohbetli şekilde tamamlıyoruz. Ekibimize yeni katılan üyelerimiz yetkililerimiz tarafından bir müddet izlenerek notlar alınır eğer ki sürüşlerimize uygun değilse misafir rolüne çekilir üyeliği sonlandırılır.

Ekibimizde aktiflik çok önemlidir üyelerimiz mazeretsiz en fazla 2 konvoya katılabilir eğer ki yetkili ekibimize mazeret belirtmediyse üyeliği sonlandırılır.Eğlencemizi artırmak adına her gün aktif olan üyelerimizle csgo,valorant,zula vb. oyunlarda da ekip içi turnuvalar düzenliyoruz.Üyelerimiz için her ay dlc çekilişleri de olmaktadır.Biz bugünlere tüm herkese saygı duyarak geldik ve bu şekilde de inşallah daha büyük yerlere geleceğiz.

Sosyal Medya Adreslerimiz

🔴 Website 🔴 İnstagram 🔴 Discord 🔴 Youtube

Information


Tag: Es-Es™
Language: Turkish
Created: 15 Sep 2019 22:02 UTC
Supported Games
Euro Truck Simulator 2
American Truck Simulator
Owner: "SLΛCODΞЯ"
Members: 40
Recruitment: Open