Çelebi Team


Yol Nereye Götürürse

Information


Tag: Çelebi
Language: Turkish
Created: 15 Jul 2019 20:05 UTC
Supported Games
Euro Truck Simulator 2
American Truck Simulator
Owner: Sinan Deniz
Members: 5
Recruitment: Open

Latest VTC Posts

There are currently no posts

Rules

Social

Requirements

  1. Şirketimize 16 yaş ve üzeri alımlar yapılmaktadır. Her Yaşı tutan alınacak diye bir kaide yoktur !
  2. Yeni üyelere, “Yeni Üye” rolü verilecektir. 1 haftalık deneme süresinden sonra grup içi oyunlara katilimi, Discord adresimizde bulunma durumu ve üslubuna göre değerlendirilip uygun görülürse “Celebi™” rolü verilecektir.
  3. Gruba katılmak isteyen arkadaşların TruckersMP profiline bakılarak ban durumu kontrol edilecek uygun görüldüğü takdirde deneme sürecine alınacaktır. Hakaret ve/veya ağır küfür gibi nedenlerle ban yemiş kisiler Ekibimize alınmamaktadır.
  4. Ekibimize katılmak isteyen arkadaşlar EURO TRUCK SIMULATOR 2 oyununu steam profilinde en az 50 saat oynamış olmalıdır.
  5. Grup içerisinde veya herhangi bir oyun ortamında üslupsuz konuşmak, huzur bozmak ve argo kelimeler kullanmak kesinlikle yasaktır. Lütfen online olan her oyunda bir Celebi™ topluluğu üyesi olduğunuzu ve topluluğumuzu temsil ettiğinizi unutmayınız. Bu şekildeki davranışlar neticesinde tarafımıza gelen herhangi bir şikayette şirket kurallarımıza göre cezai yaptırım uygulanacaktır.
  6. Herhangi bir oyunda aktif olan kisinin Discord adresimizde bulunması zorunludur. Eğer kisinin Steam hesabından başka birisi oyun oynuyorsa, bunu Discord ya da Whatsapp yoluyla grup üyelerine belirtmesi gerekmektedir.
  7. Discord adresimizdeki AFK odası kısa süreli kullanım içindir. Oyun oynarken AFK odasında bulunmak yasaktır. Eğer oynadığınız oyunun odası yoksa sohbet odasinda durabilir ya da yönetim ekibine o oyun için oda açılmasını talep edebilirsiniz.

Members

Sinan Deniz
Sinan Deniz
Owner
Ebuzer Özavcı
Ebuzer Özavcı
Alım Sorumlusu
YagizO59
YagizO59
Üye
TEKDİR
TEKDİR
Emekli Üye
[Ekip] Halil CESUR
[Ekip] Halil CESUR
Sorumsuz Üye
View more