Mariam VTC


"Nothing strengthens authority so much as silence"

ETS 2 için TIRSAN Dorseleri DLC’si yayınlandı!

By ReineCagla   |   30 Oct 2023 18:56 UTC | Updated on 30 Oct 2023 19:00 UTC

SCS Software, 29 Ekim Pazar günü TIRSAN DLC’si için tanıtım videosunu yayınlarak şanlı cumhuriyetimizin 100. yılını da kutladı. Gurur verici bu iş birliği için her iki tarafa da teşekkür ediyoruz. İlk kez bir Türk firması lisanslı bir şekilde platforma geliyor. TIRSAN anlaşması farklı markaları kapsıyor olsa da firmanın öncelikli hedefi Türkiye’deki oyuncular oldu. Road to the Black Sea DLC‘sinden sonra Türkiye’deki oyuncular en önemli 2. günlerini ETS 2’de yaşıyor. Türk firması TIRSAN’ın DLC çalışması bu akşam ETS 2’ye katılmış oldu. TIRSAN DLC’sinin geleceğini Aralık 2022‘de öğrenmiştik. Kassböhrer markasının da bundan sonra gelmesi bekleniyor.

SCS ekibi Prag’dan Türkiye’ye gelerek TIRSAN Treyler Adapazarı Fabrikası’nı ziyaret etti. Diğer ziyaretlerde olduğu gibi burada da dorseler yakından incelendi ve görüntüler alınıp referans amaçlı kaynaklar toplandı. Akşam ise TIRSAN Genel Merkezi’nden SCS Software özel yayınına katıldılar. Türkiye’ye PR & Pazarlama Müdürü Nemiro, Endüstri Lisanslama Sorumlusu Oscar, Araç Departmanından Teknik Sanatçı SiSL (Selçuk İslamoğlu) ve Video-Görüntü Sorumlusu Mr.Cenda geldi.

Steam’de 60 TL‘den satışa sunuldu.

Perdeli ve soğutuculu dorse ile birlikte 40feet ve 20feet için iki ayrı konteyner taşıyıcı dorse, damperli dorse, sal dorse paketin içerisinde yer alıyor. TIRSAN lisansı ile geliştirilen bu dorselerde gerçek hayattaki modellerine ve seçeneklerine uygun olarak geliştirilen birçok aksesuar var. SCS Software, TIRSAN ekibinin veri paylaşımı ve geri bildirimi gibi konularda harika bir iş birliği sağladıkları için teşekkür ediyor. Son olarak daha uzak bir gelecek ise paketi daha da genişletmeyi planladıklarını belirtilmişler. Yüksek ihtimalle TIRSAN’ın çıkaracağı yeni dorse modelleri ve seçenekleri ETS 2’ye aktarılmaya devam edilecek.

Kabin aksesuarlarını da gördüğümüz TIRSAN DLC’sinde TIRSAN logolu peluş oyuncak dururken ön konsolda ise mini TIRSAN dorsesi yerleştirilmiş. Bayrak, flamalar ve kupa bardak da var.

TIRSAN, 45 yılı aşkın deneyimiyle, yaratıcı tasarımları, mükemmel mühendisliği ve harika müşteri desteği ile iş ihtiyaçlarına uygun, yüksek kaliteli dorselerin önde gelen üreticisidir. Euro Truck Simulator 2 dünyasına Türkiye merkezli böyle olağanüstü bir markayı tanıtabildiğimiz için heyecanlıyız.

DLC içeriği: – TIRSAN SCS Multiride: Perdeli – TIRSAN SRI: Frigo – TIRSAN SKS: Damperli – TIRSAN SPL: Yan perdeli platform – TIRSAN SGH: 40 fit Konteyner Taşıyıcı – TIRSAN SHF: 20 fit Konteyner Taşıyıcı – Diğer Parçalar & Aksesuarlar

TIRSAN firmasına içerik paketini bu çok önemli özel günümüzde yayınlamak istediği için teşekkür ediyoruz. SCS Software’a da TIRSAN için verdiği emekler ve kutlama mesajı için çok teşekkürler.


Comments

You must be logged in to comment on this news post.

Information


Tag: Mariam
Language: English
Created: 13 Aug 2023 14:11 UTC
Supported Games
Euro Truck Simulator 2
American Truck Simulator
DLCs Required: 0
Owner: [MΞЯYΞM] ΛЯTΞKΛΛИ
Members: 89
Recruitment: Open