Mariam VTC


"Nothing strengthens authority so much as silence"

ETS 2 Yunanistan DLC’sinden ilk teaser video geldi!

By ReineCagla   |   07 Nov 2023 04:01 UTC | Updated on 07 Nov 2023 04:05 UTC

Daha önce Yunanistan DLC’sinin geliştirildiğini SCS Software yayınında sürpriz bir şekilde öğrenmiştik. Şimdi ise Euro Truck Simulator 2 için resmi olarak Yunanistan DLC çalışması teaser video ile birlikte duyuruldu. Greece DLC’nin hızlı bir geliştirme sürecinde olduğu ekleniyor. West Balkans sonrası bölgeye büyüleyici manzaralara sahip olan Yunanistan’ı da dahil edecek.

Greece DLC içerisinde keşfedilmeyi bekleyen yaklaşık 14 şehir ile bazı adalar olacak. Pitoreks köyler, dolambaçlı yollar ve Yunan kültürünün zengin dokusunu yansıtan ikonik simgesel yapılar arasında geçebileceksiniz. Otel kompleksleri, canlı pamuk çiftlikleri ile Tırcılık maceralarınıza yeni bir boyut getiriliyor. Ön araştırma ve üretimin gerçekten üretime geçmeden önce neredeyse bir yıl sürdüğü geleneksel zaman çizelgesi aksine Yunaistan daha hızlı bir ön üretim aşamasını benimsediği için işleri değiştirmiş. Endüstri, doğa, simgesel yapılar, yol ağları ve daha birçok ilgi çekcisi içerikler çıkışa kadar tanıtılacak.

Kapakta Patras’ta bulunan Rio–Antirrio Köprüsü yer alıyor.

Sıradanlığı aşan ve bu Akdeniz cevherinin güneşle öpüşen kıyı şeridi ve kültürel harikaları arasında unutulmaz bir yolculuk vaat eden bir destinasyon olan Yunanistan’ın cazibesine kapılmaya hazır olun.

Road to the Black Sea DLC‘sindeki Türkiye-Trakya ile yolun açılması için İpsala Sınır Kapısı böylece eklenmiş olacak. SCS ekibi tamamen Türkiye sınırına gelmiş bulunuyor. Umarız gelecekte Anadolu için gereken açıklamalar yapılır. Her ne kadar şu an Yunanistanlı oyuncuları kıskansak da SCS Software ekibinin artık Türkiye’nin direkt sınırına geldiği için de ayrıca seviniyoruz. teaser link : https://www.youtube.com/watch?v=aLCoZAWCWYg


Comments

You must be logged in to comment on this news post.

Information


Tag: Mariam
Language: English
Created: 13 Aug 2023 14:11 UTC
Supported Games
Euro Truck Simulator 2
American Truck Simulator
DLCs Required: 0
Owner: [MΞЯYΞM] ΛЯTΞKΛΛИ
Members: 89
Recruitment: Open