ER-SÖZ Group (KAPANDI)


Sonsuz Yolculuk, ER-SÖZ Group ile Başlar!

Samstransport About us

By Luwen   |   03 Oct 2023 13:50 UTC | Updated on 03 Oct 2023 13:55 UTC

・Samstransport, 13.08.2023 tarihinde kurulmuş bir Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator Ekibidir. Etkinliklerimizde ve konvoylarımızda düzene önem verir, örnek bir ekip oluruz. Sürücülerimizi ve Hayranlarımızı Aklımızda Tutarak Her Zaman Daha Çok Çalışıyoruz

Vizyonumuz Kaliteli Yönetim Kadrosu ve Usta Şoförlerle Yük Taşımak ve Eğlenmek. Bu doğrultuda özgün bir ekip oluşturmaktır.

Misyonumuz Daima Hedeflerimiz İçin Çalışarak ve Çabalayarak Hedeflerimize Ulaşmak ve Daha İleriye Gitmektir.

Samstransport'da Her Sürücünün Bir Saygısı, Bir Yeri Vardır. Arkadaşlık ve Hedefler Üzerine Kurulan Bu Ekibe Katılmak İçin "Şimdi Başvur" Botuna Tıklayın ve Discord Sunucumuzda Bir Bilet Açın.

・・Samstransport is a Euro Truck Simulator 2 and American Truck Simulator Team Established on 13.08.2023. We attach importance to order in our events and convoys, and we become an exemplary team. We're Always Working Harder With Our Drivers And Fans In Mind

Our Vision is to Carry Loads and Have Fun with a Quality Management Staff and Master Drivers. It is to create a unique team in this direction.

Our Mission is to Reach Our Goals and Go Further by Always Working and Striving for Our Goals.

At ・・Samstransport, Every Driver Has a Respect, a Place. To Join This Team Built on Friendship and Goals, Hit the "Apply Now" Bot and Open a Ticket on Our Discord Server.

Information


Tag: ER-SÖZ Group
Language: Turkish
Created: 13 Aug 2023 16:23 UTC
Supported Games
Euro Truck Simulator 2
American Truck Simulator
DLCs Required: 0
Owner: Luwen
Members: 47
Recruitment: Open