ER-SÖZ Group (KAPANDI)


Sonsuz Yolculuk, ER-SÖZ Group ile Başlar!

Yeni Logo İle Tanışın!

By Luwen   |   05 Oct 2023 08:20 UTC | Updated on 05 Oct 2023 08:25 UTC

Sevgili TruckersMP topluluğu,

Samstransport Virtual Trucking Company (VTC) ailesi olarak, sizlere heyecan verici bir haberle seslenmek istiyoruz. Samstransport VTC, hızla büyüyen ve gelişen bir aile olarak yola devam ederken, bugün sizlere önemli bir değişikliği duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Logo, bir şirketin kimliğinin temel taşıdır ve bu nedenle bu değişiklik, Samstransport VTC'nin gelecekteki hedeflerini ve vizyonunu yansıtma amacı taşıyor. Yeni logo, şirketimizin modern, dinamik ve ileriye dönük bir yapıya sahip olduğunu vurguluyor.

Bu logo değişimi, Samstransport VTC'nin sürekli olarak gelişmeyi ve topluluğumuza daha iyi hizmet verme çabalarını yansıtıyor. Samstransport VTC ailesi olarak, bu değişikliği sizlerle paylaşmaktan dolayı büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz.

Yeni logomuzla birlikte, yolculuğumuza daha fazla heyecan ve enerji katmayı amaçlıyoruz. Bu logo, bize ait olan ve TruckersMP topluluğunun takdirini kazanmış olan değerlerimize saygı gösteriyor.

Samstransport VTC ailesi olarak, bu yeni başlangıcı kutlamak ve birlikte daha nice kilometreleri kat etmek için sabırsızlanıyoruz. Logo değişimimizin, topluluğumuz ve şirketimiz için olumlu bir etki yaratacağına inanıyoruz.

Yeni logomuzu beğenir ve bu değişikliği aynı heyecanla karşılarsınız umarız. Her zaman olduğu gibi, Samstransport VTC olarak topluluğumuzun desteğine minnettarız ve bu yolda birlikte ilerlemekten mutluluk duyarız.

Logo değişikliğimiz hakkındaki düşüncelerinizi ve geri bildirimlerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Hep birlikte daha büyük ve daha parlak yarınlara yelken açmaya hazırız!

Teşekkür eder, iyi sürüşler dileriz!

Information


Tag: ER-SÖZ Group
Language: Turkish
Created: 13 Aug 2023 16:23 UTC
Supported Games
Euro Truck Simulator 2
American Truck Simulator
DLCs Required: 0
Owner: Luwen
Members: 47
Recruitment: Open