Campbell - Virtual Spedition to nowa wirtualna firma w grze Euro Truck Simulator 2. Została stworzona z pasji do transportu i gier symulacyjnych. Firma oferuje nowoczesne modyfikacje, wsparcie techniczne oraz organizuje kreatywne wydarzenia dla społeczności graczy. Campbell Polska stawia na innowacyjność i dynamiczny rozwój, dążąc do wzbogacenia doświadczeń w ETS2 poprzez unikalne rozwiązania i szkolenia. Firma jest pełna entuzjazmu i otwarta na nowych graczy.
Więcej informacji znajdziesz na ich stronie: https://www.campbellpolska.com/
Zasady Firmy: Campbell – Virtual Spedition
Ogólne Zasady 1.1. Firma Campbell – Virtual Spedition działa na platformie TruckersMP, a każdy członek firmy zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu TruckersMP oraz zasad wewnętrznych firmy. 1.2. Każdy kierowca zobowiązany jest do reprezentowania firmy w sposób profesjonalny i kulturalny, zarówno na drodze, jak i na czatach (w grze, Discordzie, TeamSpeaku itp.). 1.3. Wszystkie decyzje podejmowane przez zarząd firmy są ostateczne i muszą być respektowane przez członków firmy.
Wymagania dla Kierowców 2.1. Minimalny wiek kierowcy to 16 lat. Wyjątki mogą być rozpatrywane indywidualnie przez zarząd. 2.2. Kierowca musi posiadać legalną wersję gry Euro Truck Simulator 2 lub American Truck Simulator oraz konto na TruckersMP. 2.3. Obowiązkowe jest korzystanie z komunikatora Discord podczas konwojów firmowych. 2.4. Każdy kierowca zobowiązany jest do przestrzegania przepisów ruchu drogowego obowiązujących w grze. Celowe łamanie zasad (np. trolling, ramming) będzie skutkowało usunięciem z firmy.
Zasady Konwojów 3.1. Regularne uczestnictwo w konwojach firmowych jest obowiązkowe, chyba że kierowca uzyskał zgodę na nieobecność od zarządu. 3.2. Podczas konwojów obowiązuje strój firmowy (malowanie ciężarówki i naczepy), który musi być używany przez każdego członka firmy. 3.3. Na konwoju obowiązuje stosowanie CB radia według poleceń organizatora konwoju (domyślnie kanał 19). 3.4. Każdy kierowca musi zachować bezpieczną odległość od innych uczestników konwoju, unikać gwałtownych manewrów i stosować się do poleceń organizatora.
Zasady Aktywności 4.1. Każdy kierowca zobowiązany jest do wykonywania minimum 3 tras miesięcznie z udokumentowaniem ich w systemie firmowym (np. TrucksBook, VTLog). 4.2. W przypadku dłuższej nieobecności kierowca musi poinformować zarząd firmy, aby uniknąć kar lub usunięcia z listy aktywnych kierowców. 4.3. Brak aktywności przez 30 dni bez zgłoszenia nieobecności skutkuje ostrzeżeniem, a następnie usunięciem z firmy.
Zasady Malowania i Używania Pojazdów 5.1. Każdy kierowca firmy Campbell – Virtual Spedition zobowiązany jest do używania firmowego malowania na ciężarówce i naczepie podczas konwojów oraz w trakcie realizacji zleceń firmowych. 5.2. Dopuszczalne są prywatne malowania ciężarówek tylko podczas prywatnych przejazdów, niezwiązanych z firmą lub konwojem. 5.3. Używanie nieodpowiednich modów, które mogą naruszać zasady TruckersMP, jest zakazane.
Kary za Naruszenie Zasad 6.1. Za nieprzestrzeganie zasad firmy kierowcy mogą zostać ukarani ostrzeżeniem, zawieszeniem w prawach kierowcy lub wydaleniem z firmy, w zależności od stopnia przewinienia. 6.2. Powtarzające się naruszenia, takie jak nieodpowiednie zachowanie, niski poziom aktywności lub brak uczestnictwa w konwojach, skutkują usunięciem z firmy. 6.3. Każda kara zostanie omówiona z danym kierowcą, a decyzja będzie podjęta przez zarząd firmy.
Kontakt z Zarządem 7.1. Wszelkie sprawy związane z działalnością firmy, problemy techniczne, konflikty między kierowcami lub pytania dotyczące tras, powinny być zgłaszane bezpośrednio do zarządu. 7.2. Wszelkie sugestie dotyczące rozwoju firmy są mile widziane i mogą być omawiane podczas spotkań firmowych.
Wymagania Aby Dołączyć do Campbell – Virtual Spedition Wiek:
Minimalny wiek kandydata to 16 lat. W szczególnych przypadkach możliwe są wyjątki, które rozpatruje zarząd firmy. Gra:
Kandydat musi posiadać legalną wersję gry Euro Truck Simulator 2 lub American Truck Simulator. Obie gry mogą być wymagane, jeśli firma organizuje konwoje na obu mapach. TruckersMP:
Kandydat musi mieć aktywne konto na platformie TruckersMP, z dobrą reputacją, bez poważnych kar lub blokad w grze (banów). Doświadczenie:
Mile widziane jest posiadanie doświadczenia w grze (minimum 50 godzin gry w ETS2/ATS). Osoby początkujące mogą aplikować, ale muszą być gotowe na naukę zasad obowiązujących w firmie oraz na platformie TruckersMP. Przestrzeganie Zasad:
Kandydat musi zobowiązać się do przestrzegania regulaminu TruckersMP, a także wewnętrznych zasad firmy, w tym przepisów ruchu drogowego. Aktywność:
Kandydat musi być gotowy do wykonywania minimum 3 tras miesięcznie, które będą raportowane w systemie firmowym (np. TrucksBook). Regularne uczestnictwo w firmowych konwojach jest również mile widziane. Komunikacja:
Kandydat musi korzystać z komunikatora Discord, gdyż jest to główny kanał komunikacji firmy. Wymagany jest mikrofon do uczestnictwa w konwojach i spotkaniach firmowych. Zachowanie:
Wymagane jest kulturalne zachowanie w grze oraz na komunikatorach. Trolling, wulgaryzmy, brak szacunku wobec innych graczy, zarówno w grze, jak i na Discordzie, nie będą tolerowane. Sprzęt:
Kandydat musi posiadać sprzęt umożliwiający płynną rozgrywkę w TruckersMP (komputer spełniający minimalne wymagania sprzętowe dla ETS2/ATS) oraz stabilne połączenie internetowe. Modyfikacje:
Firma korzysta z określonego malowania ciężarówek i naczep na konwojach, które kandydat musi zaakceptować i stosować podczas oficjalnych przejazdów. Poczucie Odpowiedzialności:
Każdy kandydat musi być świadomy, że dołączenie do firmy to zobowiązanie do współpracy, odpowiedzialności za firmowy wizerunek i aktywność w działaniach firmy. Okres próbny:
Po zaakceptowaniu do firmy, kandydat przechodzi okres próbny, który trwa 14 dni. W tym czasie oceniana jest aktywność, zaangażowanie oraz zachowanie kierowcy.