The latest versions of both ETS2 and ATS are supported on TruckersMP.
Enjoy the update, and we hope to see you out on the road!
Nasza firma powstała 26 stycznia 2020r. Założyły ją dwie osoby: HydroGrzybek oraz eSldeR. Tworzymy zgrany i aktywny zespół.
Naszym głównym celem jest wspólna zabawa i intrakcja ze społecznością Truckers MP.
Co Oferujemy:
Miłą atmosferę
Miły zarząd
Doświadczonych kierowców oraz pilotów
Coraz więcej konwojów
Komunikator głosowy Discord
Super wyposażony serwer Discord z autorskimi botami!
Własne malowanie ciągnika siodłowego oraz naczepy (singleplayer oraz multiplayer)
Dobry system punktów za pokonane km
Sekcję Juniorów (+12) oraz sekcję Seniorów (+14)
Grupę na Messengerze
I wiele więcej!