Nasza firma powstała 26 stycznia 2020r. Założyły ją dwie osoby: HydroGrzybek oraz eSldeR. Tworzymy zgrany i aktywny zespół.
Naszym głównym celem jest wspólna zabawa i intrakcja ze społecznością Truckers MP.
Co Oferujemy:
Miłą atmosferę
Miły zarząd
Doświadczonych kierowców oraz pilotów
Coraz więcej konwojów
Komunikator głosowy Discord
Super wyposażony serwer Discord z autorskimi botami!
Własne malowanie ciągnika siodłowego oraz naczepy (singleplayer oraz multiplayer)
Dobry system punktów za pokonane km
Sekcję Juniorów (+12) oraz sekcję Seniorów (+14)
Grupę na Messengerze
I wiele więcej!
Jeżeli chcesz do nas dołączyć, to podczas aplikacji musisz wysłać nam wypełniony wzór CV
| 03 Feb 2020 19:01 UTC | [PL][NO] HydroGrzybek
Dziś nasza firma rozpoczęła drugą współpracę z firmą Poland Elite Group!
16 Feb 2020 17:13 UTC | [PL][NO] HydroGrzybek
Dziś nasza firma rozpoczęła pierwszą współpracę z firmą Draco Trans!
16 Feb 2020 13:52 UTC | [PL][NO] HydroGrzybek
Dzisiaj nasza firma przekroczyła 20 tysięcy przejechanych kilometrów!
15 Feb 2020 22:25 UTC | [PL][NO] HydroGrzybek
Regulamin Ogólny firmy SACHS TRANS
Zakazuje się kopiowania regulaminu
No DLCs Required