Nasza firma powstała 26 stycznia 2020r. Założyły ją dwie osoby: HydroGrzybek oraz eSldeR. Tworzymy zgrany i aktywny zespół.
Naszym głównym celem jest wspólna zabawa i intrakcja ze społecznością Truckers MP.
Co Oferujemy:
Miłą atmosferę
Miły zarząd
Doświadczonych kierowców oraz pilotów
Coraz więcej konwojów
Komunikator głosowy Discord
Super wyposażony serwer Discord z autorskimi botami!
Własne malowanie ciągnika siodłowego oraz naczepy (singleplayer oraz multiplayer)
Dobry system punktów za pokonane km
Sekcję Juniorów (+12) oraz sekcję Seniorów (+14)
Grupę na Messengerze
I wiele więcej!