Coffee-Spedition


The company is people "Firma to ludzie"

Regulations of our subdivision "Kawka-Spedycja"

By Memfisto   |   03 Mar 2020 08:55 UTC | Updated on 23 Jul 2021 22:21 UTC

WYMAGANE RZECZY

  1. Teamspeak
  2. Mikrofon
  3. Konto steam
  4. Euro Truck Simulator 2
  5. American Truck Simulator
  6. Konto TruckersMP
  7. DLC Going East + Scandinavia + Vive La France

REKRUTACJA: Rekrutacja do firmy Kawka-Spedycja składa się z trzech etapów:

  • egzamin ze znajomości niniejszego regulaminu
  • egzamin ze znajomości przepisów ruchu drogowego podczas jazdy w grze Euro Truck simulator 2
  • egzamin z umiejętności operowania ciągnikiem siodłowym z podłączoną naczepą. W tym test umiejętności cofania z naczepą.

ZACHOWANIE W GRZE:

Jazda indywidualna: Podczas jazdy w grze American Truck Simulator bądź Euro Truck Simulator w trybie singleplayer nie przekraczamy maksymalnej prędkości 180 km/h. W przeciwnym przypadku trucksbook trasę odrzuci ze względu na przekroczenie maksymalnej dopuszczalnej prędkości.

Nie przedłużamy tras. Trucksbook odrzuci część trasy, jeśli została ona zbyt bardzo wydłużona (ponad 125% dystansu początkowego).

Podczas jazdy w multiplayer stosujemy się zasadniczo do przepisów tam obowiązujących: https://www.truckersmp.com/rules .

Jazda grupowa (konwoje):

Pracownicy firmy Kawka-Spedycja podporządkowują się wszelkim zaleceniom rozporządzanym przez organizatora konwoju. Zazwyczaj takie zalecenia dotyczą jazdy z ustaloną prędkością, utrzymywania wyznaczonego pasa ruchu, nie zatrzymywania się na światłach, nie wyprzedzania innych uczestników takiego przejazdu bez wyrażenia zgody, nie włączania dodatkowych świateł ostrzegawczych "kogutów", utrzymywania bezpiecznego dystansu przed pojazdem poprzedzającym.

PRZYGOTOWANIE DO GRY:

Ustawienie w trybie multiplayer: Pracownik Kawka-Spedycja ustawia w TAG-u "na TABIE" napis "Kawka-Spedycja" w kolorze brązowym.

Jazda indywidualna

Podczas jazdy indywidualnej w trybie singleplayer dozwolona jest wszelka możliwa kombinacja truck-a (car-a) jak i naczepy. Dotyczy to zarówno koloru jak i tonażu, czy długości zestawu (ewentualnym ograniczeniem jest tutaj regulamin trucksbook tylko). W trybie multiplayer dowolność konfiguracji jest ograniczona przez regulamin truckersmp. W grze Euro Truck Simulator 2 multiplayer podczas jazdy na serwerach publicznych każdy pracownik Kawka-Spedycja jest zobowiązany do pomalowania swojego truck-a tak aby dominującym kolorem był brązowy, biały lub pomarańczowy.

Jazda Grupowa (konwoje):

Podczas jazdy w konwojach razem z pracownikami Coffee-Spedition obowiązuje malowanie zestawów takie same jak dla Coffee-Spedition. Podczas jazdy w konwojach bez firmy matki wygląd zestawu jest ustalany indywidualnie przez zarząd Kawka-Spedycja.

LIMITY:

kilometry: Pracownik Kawka-Spedycja zobowiązany jest wykonywać trasy o łącznym dystansie minimum 3 tysiące kilometrów tygodniowo. Poza tym pracownik zobowiązuje się do wykaniania 50 tysięcy kilometrów w ujęciu łącznym w czasie dwóch miesięcy od przyjęcia do firmy. Po wykonaniu takiego dystansu pracownik awansuje na kierowcę Coffee-Spedition. Awans nie nastąpi jednak wczesniej niż po miesiącu od przyjęcia do Kawki. Z wymogu tego są jednak zwolnione osoby, które już wcześniej były pracownikami Coffee-Spedition posiadające staż powyżej jednego miesiąca.

RANGI W Kawka-Spedycja nie ma rozróżnienia na rangi. Wszyscy pracownicy są sobie równi. Zarząd firmy w osobie menedżerów to w rzeczywistości dyrektorzy Coffee-Spedition.

EVENTY: Co dwa tygodnie organizowane są ładunki do przewiezienia z różnych miast do różnych destynacji. Łączny dystans wygenerowanych w taki sposób tras to około 4 tysięce kilometrów. Pracownik po przewiezieniu wszystkich ładunków w danym okresie otrzymuje możliwość do generowania tras innym członkom firmy w dyspozytorni trucksbook-a na czas kolejnych dwóch tygodni.

BŁĘDY TRUCKSBOOK-A W celu rozliczenia kilometrów "uciętych" przez TrucksBook-a należy poinformować o tym fakcie członka zarządu Kawki w celu ręcznego doliczenia tych kilometrów do ogólnego dystansu.

MESSENGER: W celu swobodnej komunikacji między kierowcami oraz również w przypadku nieobecności na teamspeak-u powołane zostały grupy messenger-owe. Każdy pracownik Kawka-Spedycja powinien przynależeć przynajmniej do czatu ogólnego Coffee-Spedition.

Information


Tag: C-S
Language: Polish
Created: 13 Jul 2019 16:03 UTC
Supported Games
Euro Truck Simulator 2
American Truck Simulator
Owner: [C-S] karol_domag
Members: 22
Recruitment: Open