KızılTürk™


Bu Hayatta Her Zaman Örnek Alındık.

Konvoy Davetleri Hakkında Genel Bilgilendirme / General Information About Convoy Invitations

By [KızılTürk] Rıdvan   |   08 Apr 12:36 UTC | Updated on 30 Apr 16:44 UTC

[TR] 🇹🇷 Öncelikle herkese merhabalar. KızılTürk™ olarak 19 Kasım 2023'teki 6.yıl dönümümüze yaklaşırken 2023 yıl içerisinde ilk 3 ayı geride bıraktık. Bu süre zarfında aylık 3 konvoy daveti kabul ederek sizlerin konvoylarınıza katılmaya özen gösterdik. Ekibimize gösterilen ilgi o kadar çok ki Ağustos ayına kadar tüm slotlarımız doldu. Bu yoğunluk bizi ziyadesiyle memnun etmekte. Ağustos ayı ve sonrası için de konvoy davetleri hala gelmeye devam ediyor. Bu konvoy davetleri esnasında siz değerli vtc üyelerine birkaç hatırlatma ve duyurumuz olacak.

  1. Düzenlenen konvoy'un yapılacağı günden 2 ay önce davet etmeniz daha sağlıklı olacaktır.
  2. Konvoy davetlerini dm üzerinden değil discord sunucumuza gelerek #contact-us kanalında "event invitation" kısmından gerçekleştirmenizi rica ediyoruz
  3. Yoğunluk nedeniyle bazen açılan biletlere geç dönüş sağlanabilir, bu konuda anlayışınıza sığınıyoruz.

Açılan tüm ticket istekleri ve bize değer verip konvoyuna davet eden her ekibi hem yazı ile hem de zihnimize kayıt ediyoruz. Bize 1 adım gelene biz 3 adım atmayı kendimize görev addediyoruz. Söylenilen her söz ve yapılan her davranış elbet bir gün karşılığını alır. İyi veya kötü alır. Önemli olan iyi ve doğru olan tarafta kalabilmektir.


[EN] 🇬🇧 First of all, hello everyone. As KızılTürk™, as we approach our 6th anniversary on November 19, 2023, we left behind the first 3 months of 2023. During this period, we took care to attend your convoys by accepting 3 convoy invitations per month. The interest shown to our team is so great that all our slots are full until August. This intensity makes us very happy. Convoy invitations still continue to arrive for August and beyond. During these convoy invitations, we will have a few reminders and announcements to you, our valued vtc members.

  1. It will be healthier to invite you 2 months before the day of the organized convoy.
  2. We kindly ask you to make convoy invitations by coming to our discord server, not via dm, in the "event invitation" section on #contact-us
  3. Due to the density, sometimes late return may be provided to the opened tickets, we ask for your understanding in this regard.

We record all ticket requests and every team that values us and invites them to their convoy, both in writing and in our minds. We consider it our duty to take 3 steps when 1 step comes to us. Every word spoken and every action done will surely be rewarded one day. It takes good or bad. The important thing is to stay on the side that is good and right.

Rıdvan Bayrak

KızılTürk™ Event Manager

Information


Tag: [ KT 2017]
Language: Turkish
Created: 13 Jul 2019 16:15 UTC
Supported Games
Euro Truck Simulator 2
American Truck Simulator
Owner: [KızılTürk] YunusD
Members: 66
Recruitment: Open