Scorpion transport


to be the largest company in Sweden.

Oktober månad över och November kommer.

By -=CrustyTV=-   |   31 Oct 2020 11:44 UTC | Updated on 23 Jul 2021 22:21 UTC

Hejsan alla förare!..

Här kommer sista meddelandet för Oktober månad och ett par inlägg försent ifrån min sida då jag personligen har haft mycket annat att göra och varit stressad för osv som sen gått ut över företaget på ett eller annat sätt.

Först och främst ber jag om ursäkt för förra inlägget här i Oktober som jag tagit bort där folk tog åt sig och kände press att köra in km åt företaget. Det va abslut inte med min mening att folk skulle ta åt sig så hårt och känna sig pressade till att köra bara för att få in km till företaget.

Vi är ju här för att vi tycker om att köra och ha skoj och det måste vi kunna ha utan att känna press även fast att vi har våran km gräns.

Denna månad har verkligen varit spännande att följa vid sidan av då vi pendlat från första plats ner till trejde plast sen upp till andra plats. Detta bevisar bara hur starka vi är som företag och att vi kan växa och bli starkare.

Och jag personligen hoppas verkligen att vi som är kvar i företaget fortsätter att hålla ihop detta underbara företag då vi tappat bra folk men också tagit in bra folk vilket är viktigt för ett företag.

Vill även passa på att att meddela om att vi kastat runt lite i företaget gällande allt som har med chef och ledning osv att göra.

Vi har fått ett ny chef för företaget det är inte mindre än Jonte83.

Och med dessa ord ifrån mig så tackar vi denna månad med en km siffra på över 1.100.000 och går vidare in i November


Comments

You must be logged in to comment on this news post.

Social

Information


Tag: Scorpions SWE
Language: Swedish
Created: 09 Aug 2020 10:20 UTC
Supported Games
Euro Truck Simulator 2
American Truck Simulator
DLCs Required: 0
Minimum Account Age: No restriction
Owner: MrRazken
Members: 1
Recruitment: Closed