BM Logistics International Transport Services


hayalleriniz bizim gerçeklerimiz...

Yeni DAF XF

By Sercan Aydın   |   15 Dec 2021 08:20 UTC | Updated on 15 Dec 2021 08:25 UTC

Yeni DAF XF ücretsiz bir güncelleme ile Euro Truck Simulator 2 için eklendi. 10 Haziran’da Yeni DAF çekicileri XG ve XG+ aynı gün simülasyona katılmıştı. XF modeli ise yetiştirilemediği için şimdi yayınlanıyor. SCS Software ve DAF Trucks bu akşam canlı yayında yeni aracı da tanıtacak. Öncesinde güncelleme ile hemen yayınladılar. Yepyeni dijital göstergelere(hayalet ekranlar) sahip interior tasarımı ve dijital kameralı aynaları ile yeni DAF XF çekicisini DAF bayilerinden satın alabilirsiniz. Yeni şasi seçenekleri ve XG ve XG+ çekicilerine de eklenmiştir.

SCS ekibi bu projede DAF Trucks dışında NVIDIA ile de iş birliğine gitmiş. DAF Virtual Experince sayfasında sanal olarak yeni DAF çekicilerini tarayıcı aracılığıyla sanal bir 3D dünyada hem oynayabiliyor hem de DAF tesislerini, müzesini dolaşabiliyorsunuz. GeForce NOW desteği sayesinde gerçekleşiyor.

ETS 2’nin özel bir demosu oluşturularak NVIDIA iş birliği ile GeForce Now üzerinden oynanabilmesi sağlanmış. Giriş yapmanız gerekmiyor, satın almanız gerekmiyor, indirmeniz gerekmiyor. Sadece verilen adreste yeni DAF çekicilerinin özel hazırlanan 3D ortamda (ETS 2’nin DAF için hazırladığı bir harita) sürebiliyorsunuz. DAF Drive adı verilmiş.

https://www.instagram.com/p/CXePkcWK3EC/?utm_source=ig_web_copy_link

Information


Tag: BM Logistics
Language: Turkish
Created: 26 Aug 2019 07:49 UTC
Supported Games
Euro Truck Simulator 2
American Truck Simulator
Owner: blackmoon34
Members: 22
Recruitment: Open